ЗМІ: зі службового кабінету Ядухи загадково зникли меблі – ВІДЕО

Зі службового кабінету колишнього голови Хмельницької облдержадмінстрації Василя Ядухи загадково зникли меблі.

Про це повідомляє “33 канал”.

Як зазначив керівник обласної самооборони Юрій Смаль, цими вихідними з кабінету і приймальні Ядухи невідомі винесли матеріальні цінності. Також “випарованість” речей підтвердила секретар з приймальні голови ОДА.

Як стверджує “33 канал”, зниклі речі знаходилися в оренді і за них сплачувалися кошти з бюджету.

[WcHZNdUsZqo]

Як відомо, Рада громадської організації “Хмельницький майдан” ухвалила рішення про встановлення посту членів загону самооборони біля кабінету голови Хмельницької обласної державної адміністрації з 2 березня 2014 року. Проте самооборонці проігнорували це рішення.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Смаль и его самооборона выглядят как конченные мудаки. Сначала заявили, что они охраняют приемную губернатора, а потом разбежались по пивнякам. Служить громаде господа, – это вам не мелочь по карманам тырять… Позорище! Ведёте себя как дешевая мусорня. Опозорили Майдан. Люстрировать вас пожизнено!

    • А кто там в самообороне надо посмотреть. вся шваль, которая не хочет работать и довольствуется временной продуктовой пайкой. Поприезжавшие с сел молодые бездельники думающие проскочить в “тепло”. и старый генерале Смаль…Юрий завязуй с войнушками, ты один из не многих кто в этом варится скорее искренне, чем меркантильно.

  2. Шановна громадо! Неможливо забрати речі, які належать державній установі, які було придбано за державний кошт. 100% – це речі особисті. Якби я звільнявся – також не лишив мої особисті та подаровані мені речі… як і кожен з Вас!

  3. цікаво, самооборона проігнорувала це рішення чи просто їм хтось сказав на цей момент так зробити???коли лідерам потрібно доказати свою перевагу то самооборонівці жопу будуть рвати і зроблять, що їм накажуть і навіть протизаконне, а коли щось не потрібно робити то вони проігнорують будь яке рішення!!!навіть законне!!!ЛЮДИ, ВІДКРИЙТЕ ОЧІ!!!ЗНОВУ НАРОД ВИКОРИСТАЛИ ПОЛІТИКИ І ЗАРАЗ ВОНИ ВСЕ ДЕРЕБАНЯТЬ!!!НАВІТЬ СТІЛЬЦІ І ТІ КРАДУТЬ!!! самі подивіться, в Межигірї крадуть цінності, в будинку Пшонки розікрали цінності, в Хмельницькому продали з аукціону автомобіль майже в двічі дешевше, речі з кабінету губернатора винесли і все це помітили вже по факту!!!це при тому, що у всіх випадках на усіх обєктах були представники т.зв. Самооборони і Правого сектора!!!Більше скажу, нова влада прийшла до влади (Яценюк і Ко) і заявила, що за останні два дні Яник вивіз близько 12-13 млрд. гривень бюджетних коштів!!!Сам напевно завантажив нал в інкасоторну машину і повіз в Расєю!!!задумайтесь, тільки прийшла нова влада і все почало пропадати, а вони тільки всіх ставлять перед фактом і заявляють, що вони тут ні причому!!!а коли вспливають факти їх участі, то вони говорять. що це провокація, це не їх люди, не члени їх Самооборони чи ПС, а заявляють, що це під гаслами останніх якісь не відомі, неконтрольовані угрупування!!! ЦІКАВО, А ХТО ОРГАНІЗУВАВ І ПРИВІВ ВСІХ ДО ТАКОГО БЕЗЛАДУ? ХТО РОЗГАРЯЧКУВАВ ЛЮДЕЙ І ДАВ ЇМ ВОЛЮ ТВОРИТИ БЕЗПРЕДЄЛ!!!??? ЦЕ ПРОСТО – ЦЕ НОВА ВЛАДА!!! А КОЛИ ПРОСТІ ЛЮДИ МАРОДЕРНІЧАЮТЬ НОВА ВЛАДА МІЛЬЙОНИ ДЕРЕБАНИТЬ!!!їм же потрібно відбити витрачені на Майдан кошти!!!на вибори нові десь потрібно взяти!!! і вкінці кінців жити за щось їм треба – свої маєтки утримувати, свою прислугу проплачувати, закордоном розважатись!!! чи ви всеж думаєте, що вони білі та пушисті прийшли до влади!!!народе просинайся!!!

  4. да!!!всі меблі виносили в карманах працівники адміністрації!!!не смішіть і не створюйте клоунади!!!чудова версія: “вітром видуло”, в грудні у м.Києві памятник Леніну здуло вітром, в м.Хмельницькому – табличку та прапор ПР на їх штабі здуло вітром, а зараз меблі здуло вітром!!!так що така версія найбільше підходить!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.