На Хмельниччині партія “УДАР” лягла під Партію регіонів?

Керівники Шепетівських міських та районних партійних організацій ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, а також члени ради ГО “Майдан” обурені діями очільника районної організації “УДАР” В. Лесюка.

Відповідне звернення до керманича “ударівців” на Хмельниччині Олександра Корнійчука за підписами керівництва шепетівської “Батьківщини”, “Свободи” та ГО “Майдан” надійшло на скриньку “Незалежного громадського порталу”.

“Нам стало відомо, що у лави партії “УДАР” прийняті члени Партії регіонів, які були причетні до злочинних антинародних дій та на пряму підтримували злочинний режим, займалися організацією та відправкою “тітушок” на антимайдан, а також шляхом утисків та погроз намагалися зламати протестний рух у Шепетівці та Шепетівському районі… Такі дії В. Лесюка є прямою загрозою злагодженої роботи партійних та громадських організацій, які разом боролися проти режиму”, – зазначається у зверененні.

Лист-Удару-001Крім цього, додатково стало відомо, що пан Лесюк активно лобіює на посаду колишнього члена Партії регіонів, начальника управління освіти шепетівської РДА Дзяворука, який вступив в “УДАР” лише після 20 лютого 2014 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 33

 1. І це не тільки біда Шепетівки. В Красилові регіонали поховались і відчікують куди їм примкнути… І ПРИМКНУТЬ БО ТАКЕ ВЖЕ НЕ ВПЕРШЕ, ПАН ГОЛОВА РДА АРСЕНЮК П,І, в яких вже тільки партіях не був.Ще буде в “СВОБОДІ” або в “УДАРІ”.аякже корито прежде всего.Обідно …

  • В Свободі не буде, тут контролюють людей які хочуть вступити, а не гребуть всяке болото в партію як УДАР

 2. все болото і регіонали лізуть в УДАР.

 3. Не майте іллюзій щодо партії УДАР, та особливо щодо Хмельницької обласної організації. Після виборів в 2012 році до ВР, будучи заступником керівника районного виборчого штабу, я зрозумів, що це далеко не та партія, яка має шляхетні погляди щодо українського народу та демократії. Не буду вдаватися в подробиці, багато чого було в ЗМІ про ту виборчу кампанія і 99% це була щира правда, а Кличко і Ковальчук це брехуни. Щодо самої організації роботи, то з усією відповідальністю заявляю, що більш бюрократичної машини, включаючи період існування Радянського Союзу я не бачив, немає такої бюрократії в жодній партії. Я можу так заявляти з усією відповідальністю, тому, що знаю дуже гарно про внутрішньопартійну ситуацію практично в усіх партіях. І серед БЮТу чимало організацій “лежали” під Ядухою, але УДАР – це жах. Брехунів і грабіжників не можна допускати до влади. Де закон про люстрацію? Ця влада може починати готуватися до слідуючого Майдану!
  СЛАВА УКРАЇНІ!

  • Аж просочується між словами сарказмом прямо, тепер ми вам покажемо,за те, що лоханули “мене” та “нас” з оплатою “ідейних штабістів та агітаторів” на останніх виборах. Звертаюсь до обіжених-забудьте і схаменіться, від тих не виплачених грошей, ви не померли від голоду, сьогодні не той час зводити піар, комусь це дуже хочеться у цей складний час для України.

 4. Деякі «політики» , які входили до ПР , не тільки проголошували та вигукували провладні гасла, звісно не «СЛАВА УКРАЇНІ», а і всякими справами, не побоюсь сказати –коштами,навіть значними підтримували цю коричневу гидоту, яка плазувала на наших плечах,заставляючи все більше та більше бути горбатим.
  Саме вони придумала термін «пакращання вже сьогодні » ,не підозрюючи,що вклали в нього самі негативні економічні характеристики, які несумісні з розвитком підприємництва , інвестицій , економічної свободи , євро інтеграційного курсу України , а також несумісні з повагою до власного народу і прав людини , дотриманням закону і соціальною справедливістю .
  На євро інтеграційного воза, який скоро ,я впевнений, переросте в потужний караван хочуть заскочити особи, які не були патріотами в тяжкий час для українського народу, які при любій владі шукають білого та свіжого хліба, які не підставляли своє плече для бідноти, які ніколи не були звільнені з роботи за підтримку демократичних сил та партій.

  Все,що вказано в звернення потрібно конкретно розслідувати(щоб не було провокацій!), тут ідеться про конкретне звинувачення, яке не сумісне із перебуванням конкретних осіб в партії «УДАР», та суперечить статуту та програмі партії «УДАР».

  Це – хвороба. Її потрібно лікувати. Радикально … При наявності таких людей не тільки у владі, а навіть у опозиційних партіях, неможливо ні примирення , ні консолідація суспільства , ні економічне процвітання країни. Такі люди скомпрометують будь-яку владу і будь-яку хорошу ідею ».

  Головне не забувати,що остання революція далась уже не легкою ціною, і її потрібно захистити сьогодні, навіть власним життям, це і є сьогодні –ПАТРІОТ УКРАЇНИ !

 5. Геть революціонери показились. А якщо людина професійна і не мала вибору при тій владі то давайте її розстріляємо бо вона в ригіонах була?

  • Не потрібно перебільшувати – “показились”. Якщо цю особу звинувачують в організації та направлені на майдан “тітушок”, їй не місце на посаді зав.РВНО. Це аксіома! ВИБІР В ЛЮБОЇ ЛЮДИНИ Є – СТАТИ ПАТРІОТОМ !

 6. Давайте порозганяємо всіх колишніх хто був в тій владі і залишимо одних відморожених свободівців. Оце зажевемо! Як у 2004 році.

  • Краще розігнати, а не брати…..щоб потім розстрілювати за зраду!

  • а ти случайно не із бувших.Від тебе та твоїх коментарів так і тхне гидотою чмо вчорашнє.

   • Ні , я із сьогоднішніх! Я із тих,хто фільтрував дебілів, олігофренів та інших таких, як ти. Не допускаючи їх не тільки до влади, а не давав їм
    навіть секунди змити брудну гидоту з їхнього нікчемного тіла, яку вони накоплювали за все своє брудне життя ! За звичай вони і самі себе забруднили, не освідомивши все таки до кінця, хто їх народив, і хто їхні батьки?
    Влада дається не для розприділення благ, а для того щоб тяжко,тяжко працювати !

   • ТАК,ТАК,ТАК відповів куплемет! Тільки я сьогоднішній, все життя таких, як ти фільтрував, від влади, бо вона мені кажеться повина бути народана. А ти правильний самокритик- ЧМО ! Недмися, бо лопнеш, та і до інсульту не далеко!

    Модератор бань їх, цих гаврішкінців та дерикішок!

 7. Як допомогти українцям Криму? Чому ми нічого не робимо?

 8. Про це має знати громада. Жоден екс-регіонал, який сховається в іншій партії, не має залишитися без уваги. А партії ризикують втратити свій рейтинг.
  Ясне діло, що вони під шумок будуть ховатися. І далі красти, бо для області вони нічого не роблять.

 9. Іще. Вірогідно, під час місцевих виборів, які вже не за горами, ці регіонали будуть в списках УДАРу у шепетівську міську та районну ради. Тому шепетівчани, не голосуйте в такому разі за УДАР. Накажіть їх!

 10. Я не знаю, що там з головою УДАРу на шепетівщині, кого він бере улави партії, але якщо бувших регіоналів – то йому ГАНЬБА!!! А ми маємо зрозуміти, що БАТЬКІВЩИНА – це така само кримінально-оліргахічна машина як і регіони.

 11. одна надія на Саню Симчишина. дай Боже йому здоров’я і підтримки. люди підтримайте його, це наш шанс.

 12. Ну -ну, багато у нас вже було таких шансів. Доривалися до влади причому будь-якою ціною, а потім повний дирибан та собі до кишені.

 13. якщо хтось зможе звинуватити Дзяворука у непрофесіоналізмі – той сам непрофесіонал. А які злочинні накази він видавав? Та коли вже, врешті – решт, за діловими якостям и, а не за партійною належністю будуть призначати керівників? От тоді і буде слава Україні!

 14. А хто такий дзяВОРук??? І де про нього пише у зверненні??? Але якшо риг, то інше!!! Коли людей на Майдані вбивали – риги жирували і чекали коли нас всіх перестріляють!!! Ніби про голову Удару ніц не чув, але думаю ше та падлюка!!! Видно продався!!! ГАНЬБА!!! На Майдан його!!!!

 15. для ольги особисто. ти ригилівська підстилка теж мабуть давала кошти на антимайдан,за які купували кулі пущені в наших братів і яка вбила вчителя від бога Миколу Дзявульського,Хай на ваші голови впаде людське прокляття

 16. для ольги .Жило два вчителя за освітою. Микола Дзявульський загинув і став Героєм України. Другий вчитель
  Дзяворук загинув в наших думках як вчитель а народився катом Українського народу. Захисти його на Майдані,і там отримаєш відповідь ,якщо в тебе ще є запитання.

 17. А де факти і свідчення вчителів? До того ж Ударом в Шепетівці керує здається не Лисюк В.

 18. йопта!! ригівська паскуда дерикот вже прилаштувався в ударі. сумно за таких демократів. ганьба удару на хмельниччині!

 19. ВСЯ ПРАВДA ДИВIТЬСЯ – НА -KLAGEMAUER.TV

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.