Ветерани СБУ: настав момент істини

Шановні друзі, колеги, щановна багатонаціональна

Українська громадо !

 

Сьогодні дуже складний час в житті народу України. Складний для всіх українців і росіян, євреїв і татар та інших людей  багатьох етнічних коренів, які живуть на одній землі, під одним небом.

На великий жаль,  брехлива пропаганда російської імперії , що велась під пильним наглядом  та прикриттям  влади  Януковича, не була безплідною. Окремі наші співвітчизники повірили в брехню про те, що в Україні є проблеми з мовним питанням, з дотриманням прав та свобод національних меншин та інше. І як наслідок, посіяли зерна розбрату та безпідставної ворожнечі.   

В даний час, скориставшись дестабілізацією,Російська Федерація, проводить неприховану агресію проти нашої країни. Під виглядом військових навчань вони ввели війська в Автономну Республіку Крим, захопивши Парламент і Кабінет Міністрів Криму, вони намагаються взяти під контроль цивільні об’єкти, комунікації, блокують місця розташування українських військових, провокують до збройного протистояння.

Таким чином Москва не тільки порушила, але і ганебно зрадила положення наших дружніх угод та домовленостей.

Ми засуджуємо ганебні дії керівництва Росії та звертаємося до президента Путіна, своїх колег-ветеранів та діючих співробітників ФСБ Росії з вимогою негайно припинити провокацію і відкликати військових з автономної Республіки Крим, працювати виключно в межах підписаних угод. Одним словом, має перемогти здоровий глузд.

 Також, ми звертаємося ,насамперед, до діючих працівників працівників СБ України, до військовослужбовців ЗС України, а також до  працівників прокуратури, органів внутрішніх справ, суддів, працівників місцевих органів влади – зробити все можливе і над можливе, щоб зберегти суверенітет, територіальну цілісність й безпеку нашої держави та усіх її громадян. Це момент істини.

 Колеги ! Збережіть офіцерську честь і людську гідність. Співробітники спецслужби завжди були гордістю нації.

 Ми переконані, що нині, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодні голови і зважений підхід. Ми  зобов’язані у повному усвідомленні своєї відповідальності проявити свою позицію, бути єдиними в своєму прагненні.

І тому ми,  ветерани, заявляємо, що не потерпимо сепаратистських і окупаційних дій по відношенню до нашої держави  та в будь який час готові стати пліч-о-пліч з діючими підрозділами силових відомств та українським народом на захист нашої Батьківщини, її суверенітету та територіальної  цілісності.

За дорученням 5 тисячного колективу Асоціації «К» СБУ

генерал-полковник у відставці   В. Шеремета                

 

2 березня 2014 року  

 

 

З

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Слова патриотов, заслуживающая восхищения. К сожалению, у части действующих и бывших сотрудников СБУ и членов их семей есть и другое, полностью противоположное, мнение.

  2. Ах Володя,Володя ШЕРЕМЕТА, як ти гарно пишеш,а де були тверді поряди,щоб ця контора в Хмельницькому не стріляла в мирних людей? Хто віддасть родині бабусю,матір, дитину,брата,сестру.

    А вартість їз життя -100 тис.грн., це справедливо ? Де була тоді офіцерську честь і людську гідність цієї контори ? Де були холодні голови і зважений підхід? Чому працівники цієї контори(я її більше не назву СБУ) пліч-о-пліч з українським народом ? А дальше ти пишеш правильно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.