Турчинов звільнив керівника Управління СБУ у Хмельницькій області

Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звільнив керівника Управління СБУ у Хмельницькій області Віктора Крайтора.

В указі йдеться, що таке звільнення відбулось, відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 і статті 112 Конституції України.

Як відомо, військова прокуратура 19 лютого відкрила кримінальне провадження проти начальника Хмельницького обласного управління СБУ Віктора Крайтора.

Нагадаємо, що 20 лютого начальник управління СБУ в Хмельницькій області Віктор Крайтор написав рапорт на звільнення з СБУ.

Це відбулося на місцевому Майдані. Начальника на СБУ на Майдан привела сотня загону самооборони. Його виловили, коли він з рештою військових вивозив зброю з території управління СБУ на військову частину у місті Хмельницькому.

Перед людьми пан Крайтор заявив, що він бере на себе всю відповідальність за застосування вогнепальної зброї до громадян, які вчора намагалися потрапити до приміщення СБУ. Про це він додатково зазначив у рапорті на звільнення.

Довідка НГП. У Хмельницькому мітингувальники 19 лютого захопили приміщення обласної державної адміністрації, а також взяли в облогу прокуратуру Хмельницької області.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

Керівництво облуправління СБУ взяло на себе відповідальність за вогнепальні поранення людей, які сталися під час штурму приміщення СБУ, і готове оплатити лікування потерпілих людей.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. виловлювати необхідно інших учасників порушень, а писаці думати як пи(і)сати

  2. таке враження, що люди були лише ті, хто кидав каміння і коктейлі Молотова з вулиці, а ті, хто душились і варились всередині, роботи, що не мають ні батьків, ні сестер- братів- дружин- дітей.вони могли за кілька годин зробити з воюючих мітингувальників кашу.фарш на хачапурі.але ці люди горіли, варились, проте захищали режимний об’ єкт . хотіла б я побачити, як би автор низки статей про тріумфальне спалення СБУ відреагував на спалення Держархіву Хмельницької області. чи посивів би він за одну ніч так само, як сивіли родини тих, хто був всередині згарища, чи ни душив би своїми руками тих, хто повів натовп туди, а потім ганебно повтікав?

  3. Я думаю, що СБушніки почекають трішки, приведуть у порядок свою будівлю і тоді почнуть невидимим для звичайного громадянина чином, гнобити активістів екстремістів, які зпалили будівлю. Особливий інтерес я думаю для них будуть представляти організатори того підпалу.

    • А я думаю що не будуть. Зараз основною загрозою є наші “дружні сусіди”, працювати на випередження яких повинні сбушники, бо шизофренія Вови Путіна може до війни призвести.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.