Господарський суд області залишився вірним міській раді, а не підприємцям

Господарський суд Хмельницької області 3 березня відмовив у задоволені позову приватного малого підприємства “СКІФ” про скасування рішення сесії Хмельницької міської ради, яка відмовилася продовжувати догорів оренди з цим підприємством на влаштування майданчика для парковки автомобілів на вул.Львівське шосе,31/1 площею 2824 кв. м.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив юрист ПМП “СКІФ” Олександр Бабіч.

“Приватне мале підприємство “СКІФ” звернулося до суду, щоб той скасував рішення міської ради, оскільки вказана земельна ділянка орендується підприємством з 1994 року. На 300 тисяч гривень тут проведені роботи з облаштування території парковки. У рішенні міської ради не уточнюється спосіб компенсації затрачених коштів. Лише наголошується, що на цій ділянці є руїна, яка належить міській ритуальній службі, і, таким чином, договір оренди зі “СКІФом” розривається”, – зазначив юрист.

Пан Бабіч додав, що, згідно з статею 33 Земельного кодексу, підприємство, що орендувало земельну ділянку і у нього закінчився відповідний договір, має переважне право на укладення договору оренди.

ПМП “СКІФ збирається опротестовувати рішення Господарського суд Хмельницької області у Рівенському апеляційному господарському суді.

Як відомо, 3 лютого цього року Хмельницька міська рада на позачерговій сесії міськради ухвалила рішення не поновлювати договір оренди землі №040974200313 від 21.12.2009р., який був укладений між Хмельницькою міською радою та ПМП «Скіф» до 04.02.2014р. на вул.Львівське шосе,31/1, площею 2824 кв.м. під влаштування майданчика для парковки автомобілів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Мельник Сергій вообще озвірів, починає забирати все поки в державі неспокійно. Хапуга! Він давно На ринки око поклав, все не заспокоється, все йому мало!

  2. Останні кілька років Мельник свідомо знищує речові ринки Хмельницького на догоду ТЦ “Європа”. При чому тиснуть на ті ринки, де є парковки, бо знають, що без парковок ринки скоро стануть просто грудою металолому (як слушно зазначено на одному з плакатів). Згадайте “Бартер” та “Ізіду”, Автостанцію №4. А взимку взагалі співробітники ДАІ прямо забороняли їхати покупцям на Речовий ринок і перенаправляли їх на “Європу” Дуже прикро, що я свого часу голосував за Мельника, бо він буцім то від “Батьківщини” йшов. Насправді ж він всі ці роки тільки те й робив, що грабував наше місто разом з Ядухою.

    • Антоне, мені байдужий Мельник, але будь справедливим. Це обласна адміністрація (ядуха) підтримував “Європу” і її автостанцію, а Мельник якраз був проти і зробив все, щоб функціювала автостанція №4. Так що не розповсюджуй брехні. Мельника є за що критикувати, але тут ти неправий.

  3. Наш міський голова суне під танки Івко Зою Віталіївну – начальника Хмельницкої міської ритуальної служби, ніби то вона його попросила не продовжувати договір оренди землі. А та навіть не знає, що на ній роблять бізнес. Маріонетка в Сергія Мельника! Забирає парковку в підприємців ринку, вони йому на виборах про це згадають! Мельник думає, що парковка не потрібна живим, тепер вона потрібна мертвим!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.