Начальника міліції Хмельниччини звільнили

Генерал-майора міліції ШУТЯКА Сергія Олександровича, начальника Управління МВС України в Хмельницькій області звільнено, про це повідомляє офіційний сайт МВС.

Сергій Шутяк очолював Хмельницьке управління МВС з березня 2010 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Дуже шкода! Людина, яка стільки років свого життя віддала служіню України і її народові! Людина, яка навела порядок у правоохоронних органах області! Людина, яка обєднувала дітлахів, молодь, ветеранів, духовенство!!! Людина, яка в усіх важких ситуаціях була с хмельничанами до останього! Дякуємо Вам від імені всієї Хмельницької області за чесну, порядну і мудру службу! Слава Україні! Героям Слава!

  • Посмеялся.Вместо что бы плакать за своим теплым местом и лизать задницу своему бывшему шефу ,Вы бы лучше вспомнили чем занималась и что делала милиция за этот период.Ничем не занималась и ничего не делала.А теперь будет по другому.А если нет ,и следующего снимем как Шутяка.

   • Можу Вас запевнити, що ніякого відношення до органів не маю. Свою діяльність я присвячую соціальним проблемам і багато часу провів на Майдані. І скільки б в мене не було гніву і агресії до “тиранів”, Шутяка я поважаю. Просто “нова мітла по-новому мете”…. і так було постійно, а ми всі просто заручники ситуації. ну час покаже кого пришлють на його місце

    • Людина , яку поставили на місце Начальника Міліції – бандити , віддали за це місце біля 3млн. гривень , і скільки грошей він БРАВ , скільки організовував поборів перед новим роком , по 30000 з кожного начальника міліції в районі , та саме в Хмельницькому , тому давайте не будем говорити про те що його не було за що здіймати… І Василя Птащука також можна було б зняти , також є за що.

  • шутяку строит дом гаи, даниву хмв возле озера в ружичной, взяли минимум по 3 квартиры бесплатно, огромные зарплаты -премии по 200% и больше, когда у ппсника максимум 15-20, на руководящие должности назначают за деньги, из своей “семьи”, довгань не лучше, жополиз ядухин, ядуха когда брали администрацию у довганя прятался в увд, с УДСБЕЗ (Перебендюк) 100% -дойная корова для обслуживания руководства умвс…то что творится-это просто полный конец милиции как органу, который должен защищать людей…и еще очень много другого….

 2. пан Сергій-професіонал… Але зараз на хвилі тотальних змін він ПРОСТО попав під загальну гребінку…

  • Бачили ми професіоналізм міліції коли палили СБУ. Шутяк і його прихвосні лише професіонали у зборі поборів та отримання хабарів.

 3. Ну и зря! Нормальный начальник и человек.

 4. ШКОДА… КОГО ШКОДА? БАНДИТІВ? ДОБРЕ ЗРОБИЛИ,ЩО ЗВІЛЬНИЛИ.А ТАКИМ ПРИСТОСУВАНЦЯМ, ЯКІ СПІВАЮТЬ ДЕФЕРАМБИ КОЛИШНІМ НАЧАЛЬНИКАМ ПРОСТО ГАНЬБА!

  • Деферамби я не співаю, а висловлюю свою думку! Чи в нас на даний час думка правильна тільки та яку нам навязують? Спитайте в Хмельничан що кому він поганого зробив? Спитайте в “свободівців”! Спитайте “майданівців”! Він Хмельничанин, він з простої сімї, він з низин прийшов на цю посаду – такі люди повині очолювати управлінські структури

   • А що підтримка “Майдану” стала індульгенцією за усі гріхи. Більшість з наших попередніх керівників вже заявляють, що завжди були з народом, завжди розуміли злочинний характер влади і у душі були революціонерами. Не потрібно забувати, що партію регіонів нещодавно полишили Ядуха, Войтюк та інші їм подібні. Більше того, Ядуха навіть бачив себе одним з керівників облради. Шутяк від них нічим не відрізняється. Якщо б переміг Янукович, Шутяк першим саджав би майданівців до в’язниць, а той і фізично їх знищував. Тому першим критерієм має бути не показова підтримка “Майдану”, а оцінка діянь кожного з чиновників. Кожний злочинець має відповідати за те, що наробив, навіть, якщо він за останні декілька тижнів перетворився на найзапеклішого ворога попереднього режиму.

 5. Цей гандон створив ОПГ під дахом УМВС, підгріб під себе горілчаний бізнес, фальсифікував кримінальні справи, і ще багато чого іншого. Перевірити його підпільні горілчані заводи у Деражні! Знайшли “чілавєка” і “праффісіанала”.

 6. По указанию шутяка судьи повырывали листы из дела по Бунде и Жежуку, пойманых на горячем коррупционеров из спецмилиции. Что позволило их оправдать при наличии всех доказательств. Шутяка под суд! И всю Каменецкую команду “прахвесионалов”, которые создали ОПГ на базе Обл.прокуратуры и УМВС.

  • назовите имена судей ,
   и желательно номера дел

   • ШУТЯК дав вказівку та чинив тиск на слідство по СПРАВІ ЧЕРВОНЮКА аби ті ФАЛЬСИФІКУВАЛИ.
    Пока Крушельницькі були заняті похоронами сина-Олега, то ШУТЯК СЕРГІЙ руками слідчого-ДУРДАСА та інш. зробив свою ЧОРНУ СПРАВУ-ЗНИЩИВ ДОКАЗИ.

  • фальсифікували по даних працівниках справу військовий прокурор нараган р в працівники ввб дзюба домчук начальник всм люлько котрим бунда та жежук ставили постійно палки в колеса виправдали їх цілком справедливо а дані так звані борці з корупцією надалі працюють на керівних посадах. за законом коли людину повністю виправдано її назад поновлюють за місцем роботи що на даний час не зроблено усі особи причетні до фальсифікації справи не притягнуті до відповідальності про яку справедливість в україні можна говорити краще звільнити особу з місця роботи без рішення суду що постійно пракрикується в овс отака вся правда по даній гучній кримінальній справі

  • фальсифікували по даних працівниках справу військовий прокурор нараган р в працівники ввб дзюба домчук начальник всм люлько котрим бунда та жежук ставили постійно палки в колеса виправдали їх цілком справедливо а дані так звані борці з корупцією надалі працюють на керівних посадах. за законом коли людину повністю виправдано її назад поновлюють за місцем роботи що на даний час не зроблено усі особи причетні до фальсифікації справи не притягнуті до відповідальності про яку справедливість в україні можна говорити краще звільнити особу з місця роботи без рішення суду що постійно пракрикується в овс отака вся правда по даній гучній кримінальній справі з участю працівників спец міліції це все по європейськи

 7. Заканчивайте лизать, ваш шутяк занимался все подряд начиная от угроз, поборов, крышевания и заканчивая рейдерскими захватами в пользу любимого губернатора.

 8. Согласен шутяка под суд на рыбхозе воровалирыбу, жгли и били людей, а этот нормальный человек закрывал на все глаза и везде видел отсутствие состава преступления. К ПОЗОРНОМУ СТОЛБУ ПРИВЯЗАТЬ И ОН ЕЩЕ МНОГО ЧЕГО РАССКАЖЕТ!!!!!

 9. Шутяк – професіонал???
  Та це було б так смішно, якщо не було б так сумно. Шутяк – справжній злодій. Це він довів до майже завершеного стану перетворення УМВС області на найвпливовішу кримінальну структуру. Рекет, торгівля наркотиками, кришування підпільного горілчаного виробництва та ігорного бізнесу, викрадення людей – ось його діяльність. Не кращими є й його “кам’янецькі” братки (Семенчуки та Довгані).
  Але я не розділяю ейфорію багатьох мешканців області з приводу того, що ці люди будуть притягнуті до відповідальності представниками нової влади. Хоча дуже хочеться у це вірити.

 10. Шутяк – яскравий представник ганебної антилюдської системи. Фактично – оборотень в генеральських погонах.

 11. Начальником міліціі буде олександр розізнаний

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.