Голова облради Гончар шукає собі заступника, який допоможе сформувати нову команду

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар зазначив, що обире собі заступника, який потім допоможе йому сформувати нову команду.

Про це сьогодні керманич області сказав місцевим ЗМІ.

“Заступника обиратиму не за політичним забарвленням. Передовсім, це має бути людина, яка допоможе мені сформувати нову команду”, – сказав пан Гончар.

Депутати Хмельницької облради зможуть обрати заступника голови обласної ради вже 6 березня. За неофіційною інформацією, ймовірним, кандидатом на це крісло очікується депутат із “Батьківщини”.

Як повідомляв НГП, 26 лютого у ході пленарного засідання 22 позачергової сесії обласної ради шостого скликання депутати таємним голосуванням обрали головою Хмельницької обласної ради Івана Гончара.

За таке рішення проголосував 81 обранець. Проти – 5, утримався – 1.

Участь у голосуванні взяло 87 депутатів.

Того ж дня депутати припинили повноваження голови облради Миколи Дерикота і його заступника Василя Осадчого.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. и кого хотят??

 2. Все як завжди. Грошові мішки лізуть до корита. Це не люстрація, хлопці, це якесь збочення! Гончар хай далі займається своїм бізнесом, а не до влади лізе. Ганьба!

 3. Нехай поставить тих сиборитів Рохова та Симчишена. Хай покажуть як потрібно працювати,а не лише язиком молоти.

 4. ТІЛЬКИ ЗАСТУПНИКИ ПОВИННІ БУТИ НЕ ТАКІ, ЯКІ ТАК РАДИЛИ НА СЕСІЇ НАДАТИ ВІДДУШИНУ ШАХРАЮ ?

  «..колектив, це я.. як Свестун прийде на роботу і буде працювати там, де всі свідчили проти нього, як хабарника?…ДЕРИКОТ»

  Нова обласна влада на останній сесії, під шумок в залі, з подачі депутата Гладуняка Івана (фракція «Батьківщина») проголосувала про звільнення самого крутого шахрая в області(доказано судами 3-ох інстанцій) і напевно в Україні( область лікарської стоматології) не за недовіри колективу, а за власним бажанням ! Для більшості населення нашої області не цікаво,чи він хабарник,чи як суддя Бацуца Т. та апеляційний суд, а в подальшому інший,ще більш «високий», зробили з нього шахрая, і на мій погляд грубо «яка різниця».
  Після цього він не мав самого маленьго морального права займати посаду головного лікаря комунального закладу «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» в м. Хмельницький, Хмельницької області. Не може шахрай Свестун Р. вирішувати долю кожної особи яка працює в цьому колективі, а він вирішував,згуртовував сили, сів на дно,підбирав своїх, помаленьку віддихувався,таємно переробляв статут контори, бо вже сьогодні її по іншому ніяк не назвеш. Можливо поділившись 135000 грн. із зацікавленими депутатами та порадившись з інкогніто,(заява про звільнення за власним бажанням зберігалась в нього в сейфі, тільки без дати, разом із статутами), досяг свого як завжди, харкнув в обличчя колективу, розтоптав це харкотиння на обличчі місцевої асоціації стоматологів та здорової частини колективу, не вернувши шахрайсько- нажиті кошти в суммі 135000 грн.(встановлене судом) відійшов у вільне,не залежне плавання. «Будьте здорові, живіть багато,а я повертаюсь із 135000 грн.. до рідної хати», звільнився за власним бажанням.
  Як казав мій знайомий депутат , щуку відпустили на води чистії, а що я міг зробити, прийдеш вирвати зуба, а він замість знеболюючого,при видалені зубу, вколе фізрозчин, шкоди ніякої,за то стілець під мною буде мокрий, бо всцюся від болі. ГА ?
  Бо ГЛАДУНЯК цю заслужену мерзоту приймав на роботу,за декілька заходів, а звільнив ДЕРИКОТ за власним бажаням.
  Ось так Іване Гончар-тебе розвели, не тільки розвели тебе, а показали перед всією областю хто у хаті барин, перед майданом,перед простим народом,перед тими що загинули, їх не питали за кого вони,але я впевнений, що проти цієї наволочі !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.