Невідомі кинули “коктейлі Молотова” в офіси телеканалів нардепа Лабазюка

Директор телеканалу “Продюсерський центр “Ексклюзив” Анатолій Вінскевич заявив, що сьогоднішньої ночі невідомі кинули “коктейлі Молотова” в офіси телеканалів “Ексклюзив” та “TV7+”, які належать народному депутату України Сергію Лабазюку.

Відповідне відеозвернення постраждалих телевізійників з’явилося у Youtube.

“Невідомі кинули дві пляшки із займистою речовиною на кшталт “коктейлів Молотова” у наше вікно. Слава Богу, що вікно витримало і не розбилося. Одна пляшка зайнялася на підвіконні, обвуглилися зовнішні відкоси стіни… Однозначно, пов’язую ці події з нашою професійною діяльністю, оскільки наші телеканали займали принципову позицію у висвітленні подій, пов’язаних із Євромайданом. Нічний підпал офісів розцінюю як спробу нагнітання ситуації, спровокувати чергову хвилю агресій… Це шлях у нікуди, до анархії”, – наголосив пан Вінскевич.

На його думку, замовники і виконавці підпалу офісу є хмельничанами.

[Wn0vWmOfo9c]

За даними сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в області, інформація про подію внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження майна), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

Крім того, обласна громадська організація “Майдан” розповсюдила заяву, в якій висловила  обуреність ситуацією щодо спроби підпалу приміщень, де знаходяться телеканали «Ексклюзив» та “TV7+”.

“Розглядаємо це, як провокацію проти об’єктивної журналістики та Хмельницького “Євромайдану”. Журналісти телеканалів постійно і в основному об’єктивно висвітлюють події на Хмельницькому майдані, самі висловлюють чітку громадську позицію. На превеликий жаль подібні провокації останнім часом носять системний характер і в столиці і в регіонах”, – говориться у заяві.

“Розуміємо, що подібними діями, організатори підпалу, намагаються розсварити активістів «Євромайдану» з представниками засобів масової інформації та виставити Майдан у негативному світлі в очах журналістів та громади”, – додають “майданівці”.

Громадська організація «Майдан» засуджує такі дії та вимагає від правоохоронних органів неупередженого та об’єктивного розслідування цього злочину проти журналістів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.