Герега проти блокування роботи торгових центрів, до яких мають стосунок нардепи від Партії регіонів

Народний депутат України від Партії регіонів (192 виборчий округ) Олександр Герега проти блокування роботи торгових центрів, до яких мають стосунок нардепи-регіонали.

“Я дійсно вважаю, що блокувати торгові центри, у яких працюють сотні і тисячі людей, простих і працьовитих людей, які працею заробляють на життя своїх сімей, блокувати їхню роботу – це фактично позбавляти тисячі людей роботи. Але в сьогоднішній час, багато хто у своїй боротьбі за права людей потрапляють під вплив провокаторів і методи боротьби на жаль іноді стають неадекватні і нелогічні. Втім, наша реакція проти блокування – це наша чесність, щирість, патріотизм і мудрість. Я з розумінням ставлюсь до усіх, хто в Україні в ці дні виявляє неспокій”, – написав він на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

герега

Разом з тим, пан Герега спростував власну причетність до законопроекту про заборону бойкоту товарів та послуг за партійними ознаками власника підприємства.

“Я категорично заперечую плітку, яку поширюють нечесні люди, стосовно моєї ініціативи заборонити бойкот товарів та послуг за партійними ознаками власника підприємства. Такого законопроекту я НЕ розробляв і НЕ планую. Я не знаю такого законопроекту 8841”, – заявив регіонал.

Нагадаємо, раніше деякі гіпермаркети “Епіцентр К” (оператор мережі будівельно-господарських гіпермаркетів, належить сім’ї Герегам – Галині та Володимиру – останній є нардепом від Партії регіонів із 192 виборчого округу на Хмельниччині), зокрема у Хмельницькому, стали об’єктами пікетів активістів ініціативи «Економічний бойкот регіоналів». Керівництво компанії у Хмельницькому не протидяло проведенню цих пікетів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А як можна заборонити бойкот? Якщо люди не хочуть купувати той чи інший продукт в тій чи іншій торговій мережі. То що? За допомогою скорострілів зганятимуть людей на розпродаж?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.