Завтра Кам’янець може приєднатися до Євромайдану (оновлено)

У вівторок, 26 листопада, о 14:00 в Кам’янці-Подільському відбудеться позачергова сесія міської ради присвячена останнім подіям щодо євроінтеграції України. Загалом, 19 депутатів ініціювали скликання позачергової сесії. На порядок денний  сесії планувалося винести 2 питання:

1.Підтримка євроінтеграційного курсу України відповідно до ЗУ «Про засади внутрішньої та зовнішньої політики»

2. Підтримка Угоди про асоціацію з Європейським Союзом

Проте, на сайті міської ради ці питання внесені до розділу «Різне» і розглядатимуться останніми, тобто в порядку денному вони на 92 позиції. Більшість питань стосуються землекористування.

Громадські активісти та жителі міста збираються завтра о 13:30 біля міськвиконкому за пів години до початку сесії. Саме там планується створити оргкомітет і вирішити чи створюватиметься у Камянці-Подільському Євромайдан.

Хоча в соціальній мережі Facebook кам’янчани вже шукають, де купити прапор ЄС та які теплі речі потрібно брати у випадку нічого чергування в наметі.

Дмитро Шеремета

КПКП1

 КП2

                                                                                                          

                                                                                                          

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Євромайдан в Хмельницькому відкладається на невизначений термін. Навіть виділені свободівцями кошти не допомагають,щоб залучити місцевих жителів до акції. І правильно, не така нам дорога Європа, щоб промерзнути за якісь100-150 грн. Завтра на пігулки в лікарні треба буде виложити набагато більше. Хай ті кому платять тисячі і сидять на майдані в своїх палатках.

  2. дурний провокатор, майдан був, прийшло більше 350 людей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.