Футбольні агонії директора хмельницького “Динамо”: хай їм буде стидно – ядухам, мельникам

Директор хмельницького футбольного клубу «Динамо» Валерій Крохан переклав провину за припинення існування ФК на керівництво області та міста.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті “Всім”, пише fcpodillya.km.ua.

“Мені 62 роки, в мене нерви здали, здоров’я нема, я став хворіти. Серце вже хапає. Мені вже не треба футболу. Але я тягнув! Мені зараз чужі люди кажуть — давайте, ми поможемо. А я не хочу. Хай їм буде стидно – ядухам, мельникам. Команда цього року, як-не-як, гарна! А як мені їм в очі дивитися, цим хлопцям? Вони йдуть на тренування, заходять до мене – Миколайович, коли зарплата, Миколайович, треба за садік заплатити. Як це витримати?” – розповів Крохан.

Динамівець вважає, що реанімувати клуб вже неможливо, а ось про створення нового, можна подумати.

“Щоб стати членом Професійної футбольної ліги, треба терміново заявитися у колективи фізкультури. Треба дати заявку на Федерацію футболу України і проходити атестацію! Ці питання я можу порішати, але повинна бути гарантія, що в клубу гроші є… А щоб грати у Професійній лізі на рік потрібно чотири мільйони гривень”, – заявив Крохан.

Як повідомляв НГП, 14 листопада цього року директор хмельницького ФК В.Крохан направив лист до Президента ПФЛ України М.Бальчоса, в якому сповістив про припинення діяльності клубу.

“Керівництво ТОВ “ПФК” “Динамо” доводить до Вашого відома, що за відсутності фінансування принято рішення припинити діяльність професійної футбольної команди “Динамо”, – написав В.Крохан.

21 листопада контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ прийняв рішення про виключення “Динамо” зі складу учасників Професійної футбольної ліги.

Довідка НГП. ФК “Динамо” створене 2009 року і є правонаступником КП ФК «Поділля-Хмельницький».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.