Податкова не піддалась тискові міського голови

Старокостянтинівське відділення Красилівської МДПІ не знайшло у діяльності засновника та видавця “Першої міської” газети підприємця Олександра Афанасьєва жодного порушення.

Нагадаємо, 24 жовтня 2013 року податкова на вимогу міського голови Старокостянтинова Миколи Мельничука розпочала фактичну перевірку діяльності ФОП Афанасьєва Олександра Вікторовича. На цій перевірці особливо наполягав міський голова. Однак, 4 листопада перевірка завершилась. Податківці не знайшли у діяльності підприємця жодних порушень.

“Перша міська” газета вже протягом двох років виходить у Старокостянтинові. Видання об’єктивно висвітлює події у місті, проводить росзідування діяльності міської влади та інформує громадськість про розподіл та використання бюджетних коштів. Неодноразово журналісти газети стикались з некоректним ставленням міської влади під час виконання своїх професійних обов’язків. Практично одразу після виходу газети, чиновники міської ради за вказівкою міського голови відмовилсь надавати коментарі, міський голова особисто у приміщенні міської ради зневажливо звертався до журналістів газети, які намагались отримати інформацію. Але не зважаючи на це, видання і надалі продовжувало виходити.

Тоді у міській раді вирішили чинити тиск на незалежних журналістів через засновника. І тоді розпочалися перевірки. Але податківці вирішили уцій ситуації не піддаватися на провокації і провели об’єктивну перевірку діяльності підприємця, тим самим дуже розчарушваши міського голову.

 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Ірина Рожок-Капранова

Ірина Рожок-Капранова

головний редактор "Першої міської" газети, м.Старокостянтинів
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “розчарушваши міського голову” это как????? Писатели :-)) читайте иногда сами то что пишете!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.