Держказначейство заблокувало Хмельницькому 23,1 млн. грн

Станом на жовтень обсяг коштів міського бюджету Хмельницького, які Держказначейство заблокувало, становив понад 23 млн грн.

Про це свідчить статистика щодо затримок з розрахунками частини місцевих бюджетів України, яку ZN.UA отримала від джерел у бюджетному комітеті Верховної Ради.

Середня тривалість затримок становить 33 дні.

Крім цього, є значні проблеми із фінаснуванням у трьох містах Хмельниччини. Зокрема, Ізяславу заблоковано 726,4 тис. грн; Славуті – 3,5 млн. грн; Старокостянтинову – 417 тис. грн.

Кошти мали піти на капітальний ремонт об’єктів, придбання обладнання і предметів довгострокового користування, оплати послуг (крім комунальних) та інші цілі.

Нагадаємо, згідно з оцінками Асоціації міст України, у Держказначействі заблоковано понад 6 млрд грн коштів органів місцевого самоврядування в Україні.

Окрім того, як зазначив експерт з питань бюджету Асоціації Олександр Слобожан, на останній квартал 2013 року органи місцевого самоврядування не забезпечено фінансовими ресурсами на оплату праці, розрахунки за енергоносії та комунальні послуги установ бюджетної сфери.

Коштів на фінансування всіх запланованих видатків сьогодні не вистачає, хоча бюджетні доходи і ростуть (разом з тим менш активно, ніж очікував уряд).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 8

 1. Пакращення нашого життя вже завтра((

 2. Так Хмельницький університет управління та права не отримав зарплати за жовтень. Отримали лише обрані з якогось там фонду. А керівництву вузу байдуже що колектив без зарплати.

 3. В Хмельницькому національному університеті затримують зарплату за жовтень – вже більше 5 днів. У нас вже давно такого не було. ПАкращують…

  • А куди Ви поділи гроші контрактників?

   • Собівартість навчання одного студента складає біля 16 000 грн на рік. а скільки платить один контрактник за рік? в середньому 10 – 11 тис грн. Отже заробіток університету “мінус” 5000 грн на рік з одного студента.

   • Крім того, незалежно від джерел надходження, всі кошти знаходяться на рахунках у держказначействі – тому без їх згоди жодну копійку витратити неможливо, тобто гроші на рахунку є, але витрачати їх не дають.

 4. В Красилові кредиторська заборгованість міського бюджету станом на 01.11.2013 року складає 1,3 млн. грн.

 5. Статистика по-украински: теперь сфальсифицировали октябрьскую инфляцию http://check.biz.ua/accent/23/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.