Законотворці заборонять Мельнику та іже подібним балотуватися на третій термін

Троє нардепів від ВО “Свобода” (Ігор Сабій, Євген Мельник, Олександр Шевченко) зареєстрували законопроект, який стосується внесення змін до до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (щодо обмеження двома строками перебування на посаді сільського, селищного, міського голови).

Відповідний проект закону зареєстрований 23 жовтня у ВР.

Законотворці вважають, що “це сприятиме запобіганню корупції в органах місцевого самоврядування та стимулюватиме оновлення керівництва органів місцевого самоврядування”.

“Саме на голів сіл, селищ та міст покладено чимало обов’язків у питаннях життєдіяльності територіальних одиниць, а це, у свою чергу, стає сприятливим ґрунтом для корупції, особливо, коли одна й та сама особа очолює адміністративно-територіальну одиницю протягом десятків років. У деяких голів така «самоврядна недоторканність» породжує відчуття всевладдя і безкарності, що нівелює саме поняття місцевого самоврядування”, – переконані свободівці.

“Багаторічні керівники сіл, селищ та міст розглядають їх як свої «вотчини» і вважають, що над ними немає вищої влади. За роки перебування на посаді їм вдалося сформувати стійкі корупційні зв’язки між керівниками органів державної влади, представниками місцевого самоврядування та керівниками правоохоронних структур”, – додають нардепи.

Як відомо, приміром, діючий міський голова Хмельницького Сергій Мельник уже двічі обирався на виборну посаду. У 2015 році в нього завершується друга мерська каденція.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 48

  1. Чудово!
    Його дії нагадують ситуацію, коли наркоман все програв, став залежний, та думає що відіграється.
    Тільки відігрується долями Хмельничан.
    Його терміново потрібно ЛІКУВАТИ !

  2. Система господарства міста це не лозунги політсили.Уміння володіти фінансово .економічними передбаченнями дано не кожному.Сидіти в кріслі не значить бути мером.Без досвіду і знань багато не на .керуєш.Богу дякуйте що маєте фахівця на своєму місці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.