Вибори міського голови Нетішина знову зависили

Призначення позачергових виборів Нетішинського міського голови зависло у Верховній Раді.

Про це “Незалежний громадський портал” телефоном повідомив нардеп-свободівець Ігор Сабій.

Він зазначив, що сьогодні на пленарному засіданні планувалося розглянути питання щодо призначення ряду місцевих виборів. Однак питання по Нетішину не внесли до порядку денного.

“Партія регіонів затягує з призначенням дати позачергових виборів міського голови у Нетішині. Аналогічна ситуація ще по 5 обласних центрах держави”, – сказав політик.

За словами Сабія, нині невідомо, коли теоритично можуть відбутися ці вибори.

Як повідомляв НГП, 18 вересня голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ВР Давид Жванія зареєстрував проект постанови про призначення позачергових виборів Нетішинського міського голови.

Довідка НГП. О.Омельчук була обрана мером Нетішина у жовтні 2010 року. На виборну посаду її підтримала партія «Фронт Змін».

Нетішинська міська рада рішенням від 13 березня 2012 року достроково припинила повноваження Нетішинського міського голови Ольги Омельчук, відповідно до частин другої та третьої статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та порушила перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Нетішинського міського голови.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від  22 травня 2013 року касаційну скаргу Омельчук О. І. залишено без задоволення, а постанову Славутського міськрайонного суду Хмельницької області від 27 червня 2012 року та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 21 серпня 2012 року залишено без змін.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Скакун працюе……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.