Виробник курячих яєць збудує у Кам’янці-Подільському біогазовий завод

ПАТ «Авіс», яке виробляє левову частку рурячих яєць Хмельницької області, збудує у Кам’янці-Подільському біогазовий завод з переробки курячого посліду.

Про це повідомляє місцева газета “Подолянин”.

Розміститься завод на 36,79 гектарах поряд із птахофермою. Щодня тут перероблятимуть близько 800 т гною, що становить 95% від усіх відходів фабрики. Будуватимуть цех німці на замовлення агрохолдингу «Авангард», в структуру якого входить ПАТ «Авіс».

Будівництво біогазового заводу передбачається в три черги. Перші дві планується завершити до кінця 2014 року. Уже тоді можна буде переробляти фактично весь послід із фабрики. Остання черга, найпотужніша, включає добавляння в процес виготовлення біогазу силосу.

За словами головного інженера проекту, генерального директора ТОВ «Енергоінвест» Сергія Фіщука, остання черга запуститься тільки після того, коли будуть внесені зміни до законодавства, зокрема щодо зеленого тарифу, адже наразі це все економічно не вигідно.

“Наша мета знизити екологічне навантаження на регіон і отримати велику кількість органічних добрив для вирощування сільгосппродукції, яка йтиме на корм для птиці”, – наголосив С.Фіщук.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

 1. Молодець виробник! Заголовок статті неприємний.

 2. Звучить гарно, але з гірким смаком – економічно невигідно!

  Тоді ніхто нічого і будувати не буде – економічно невигідно!

  Невже немає інших технологій?

  Скажу відверто – є!

  Просто немає зацікавленості в вирішенні екологічної проблеми.

  Виробник-власник тут не живе, сморід до нього не доходить.

  Гроші не пахнуть!

 3. рурячих яєць?))))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.