На Хмельниччині відкрили школу-довгобуд, в яку вкладено понад 10 млн. грн

З 1 вересня на Хмельниччині введено в експлуатацію Новосинявський ЗОШ І-ІІІ ступенів (Старосинявський район), будівництво якої розпочалося у 1991 році.

Як інформує прес-служба ОДА, школа розрахована на 110 учнів і є суб’єктом Старосинявського освітнього округу, де здійснюється поглиблене вивчення хімії та біології учнями 8-9 класів, а учні 10-11 класів навчаються за біолого-хімічним профілем.

В Новосинявській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює 20 вчителів: з них 15 – спеціалісти вищої категорії, звання «Вчитель- методист» має два педагоги, три – звання «Старший вчитель».

На будівництво ЗОШ с.Нова Синявка лише за останні три роки з державного та обласного бюджетів виділено понад 10 мільйонів гривень.

Участь у відритті навчального закладу взяв губернатор Василь Ядуха, який  подарував для школи сертифікати на комп’ютерний клас і телевізор.

Довідка НГП. За даними облстату, на Хмельниччині у стадії незавершеного будівництва знаходяться 26 загальноосвітніх навчальних закладів на 7,3 тис. учнівських місць і 14 дошкільних та позашкільних навчальних закладів на 765 місць.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.