Школярі агітували за Партію регіонів перед приїздом губернатора Хмельниччини – ФОТО

Школярів Старокривинського НВК (Славутський район) змусили агітувати за Партію регіонів перед приїздом до навчального закладу губернатора Хмельниччини Василя Ядухи.

Як видно зі знімку, діти тримали партійну символіку регіоналів.

діти

Прес-служба Хмельницької ОДА повідомила, що Ядуха передав директорові школи сертифікат на шкільні дошки, а дошкільнятам-вихованцям дитячого садочка, що функціонує на базі школи – м’ячі.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 6

  1. “Прошла зіма – настало лєто. Спасібо партії за ето”… Який совок, аж за Ядуху соромно, ніби ж не такий вже старий чоловік, а настільки заражений вірусом совка. До чого та партійна символіка? Передав школі шкільні дошки, а садочку м’ячі… То й що? Все ж за бюджетні кошти придбано. А бюджет формується з податків батьків тих самих діток. Ядуха взяв ці батьківські гроші і за них робить подарунки.

  2. Це все місцеві “сраколизи” стараються. А за втягування неповнолітніх у політичні розборки передбачено певні санкції.

    • Булька на воді.Чому вирішили ,що школярів хтось змушував ?Можливо запропонували ,але змусили це вже занадто ,люблять наші “Журналістики “з нічого зробити щось.Краще б дійсно захищали нас та писали правду -дуросвіти…Коли студенти прогулюють пари і за гроші тримають прапори ,то це бачте нормально ,а діти 5 хвилин і відразу гвалт .А ви дітей питали їх змушували ? Ім самим цікаво постояти та позаглядати

      • Що ти видумуєш? Дітям цікаво було… Ти подивись на тих дітей. Ті діти більше від тебе розуміють, що то їх дорослі жополизи використали. А до тебе ще не дійшло? То вистав своїх, хай всяких вироків з прапорами зустрічають

  3. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!! ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ТОМУ ДІЙСНО ЗМУСИЛИ ТРИМАТИ ТРАНСПОРАНТИ!!!!!!!!ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!!

  4. ЦЕ БУЛО ЗМУШЕНО!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.