Завдяки прокуратурі працівникам Хмельницького облавтодору виплатили понад 2 млн. грн зарплати

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері провела перевірки додержання вимог законодавства про оплату праці у діяльності філій ДП “Хмельницький облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, посадові особи філій вносили недостовірні відомості у статистичні звіти про відсутність заборгованості із заробітної плати. Через це борг перед працівниками сягнув більше 2 млн. гривень.

За повідомленням в.о. прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Наталії Гончарук, директору ДП «Хмельницький облавтодор» внесено подання, у результаті його розгляду заборгованість погашена повністю.

Крім того, матеріали перевірки направлено в органи державного статистичного спостереження для вирішення питання про притягнення до адміністративної відповідальності посадовців, винних у перекручуванні статзвітності.

Як повідомляв НГП, керівництво Хмельницького облавтодору нарікало, що через проблеми з правоохоронними органами не можуть проводити дорожню реформу з розподілу доріг та побоюються, що взимку не буде чим обробляти дороги. А прості працівники, і досі не можуть отримати заробітної платні за останні місяці.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.