Посадовець з ЖКГ розхвалив владу Нетішина. Губернатор, навпаки – її зганьбив – ВІДЕО

Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Хмельницької ОДА Петро Махнюк вважає, що нова влада Нетішина навела порядок у власній комунальній сфері.

Про це сьогодні він заявив на виїзному розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації у Шепетівці.

“Ще донедавна Нетішин був найпроблемнішою територією житлово-комунального господарства області. Місцеве ЖКО мало заборгованість із заробітної плати на суму 400 тисяч гривень. Міська влада перебувала у стані війни з цим підприємством, і, здавалося, цьому протистоянню не буде кінця. Але прийшла нова влада, яка уміє працювати професійно і заборогованість погасили. Також придбали два сміттєвоза… П’ять років у Нетішині не працював фонтан, а на сьогодні – це найкраще у місце для відпочинку у Нетішині”, – перелічував досягнення чиновник (дивитися ролик з 57 секунди).

[RU01CMuNoho]

Натомість голова Хмельницької ОДА Василь Ядуда протилежної думки. За його даними, стан підготовки Нетішина до опалювального сезону – чи не найгріший на Хмельниччині.

“На 46 відсотків відремонтовані опалювальні системи. Я вас прошу, – звернувся Ядуха до виконувача обов’язків першого заступника міського голови Павла Скакуна. який, до речі, є позаштатним радником хмельницького губернатора, – бо всі знають, хто Ви. Не затягуйте з виконанням підготовчих робіт до зими”, – закликав губернатор.

[nPzcqiFcsOk]

Як відомо, з весни 2012 року у Нетішині немає міського голови. 13 березня минулого року більшість депутатів Нетішинської міської ради проголосувала за висловлення недовіри міському голові Ользі Омельчук.

Протягом торішнього року Славутський міськрайонний суд і Вінницький апеляційний адміністративний суд відмовили пані Омельчук у задоволені вимог – повернути її у крісло мера Нетішина. Крапку у цій епопеї поставив Вищий адміністративний суд України, який у червні 2013 року відмовив у задоволені касаційної скарги колишньому міському голові Нетішина Ользі Омельчук на поновлення її на займану посаду.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.