За капремонт Віньковецького НВК візьметься фірма, яка до пуття не може довести реставрацію Кам’янець-Подільської вежі

ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендера 2 серпня уклало угоду з ПП “Мегапрогрес” (с. Лісові Гринівці, Хмельницький р-н) на капітальний ремонт корпусу №2 Віньковецького НВК по вул.Заславській, 13 загальною вартістю 1,8 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

За 2013-2014 роки ця фірма поміняє підлогу, проведе внутрішні опорядження і зовнішнє оздоблення фасаду корпусу НВК, знесе старі вікна, відремонтує вентиляцію і каналізацію.

Конкурентами ПП “Мегапрогрес” виступили приватне підприємство «Монолітбуд» (Хмельницький) і товариство з додатковою відповідальністю «Промбуд-1» (Хмельницький), які запровонували ціну вищу на 33,3% і 16,6%, відповідно.

Для ПП “Мегапрогрес” – це не перший ласий тендер. 6 листопада 2012 року за результатами тендера Хмельницька обласна служба єдиного замовника уклала угоду з ПП «Мегапрогрес» на ліквідацію аварійного стану, консервацію та реставрацію башти Нова Західна комплексу Старий Замок у Кам’янці-Подільському. Вартість угоди становила 3,68 млн грн.

За даними сайту “Наші гроші”, ПП «Мегапрогрес» належить Юрію Луцюку. Він же до 2009 р. був засновником ПП «Укрбудпроектреставрація» – єдиної фірми, допущеної до участі в тендері окрім «Мегапрогресу». Ще три фірми пропонували зробити реставрацію вежі на 3-20% дешевше, однак були відхилені через неналежно оформлені документи.

Як відомо, обвал Нової Західної вежі стався влітку 2011 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.