На Хмельниччині поряд з соціальними ініціативами Януковича влада розповідає про відгомін президентського “Діалогу з країною” – ФОТО

На Хмельниччині влада тиражує повідомлення про те, як чиновники на місцях реагують на проблеми, які порушили мешканці краю під час проекту “Діалог з країною” ,який відбувся 22 лютого ц.р. з нагоди третьої річниці інавгурації Віктора Януковича.

Лише протягом 6 серпня на офіційному сайті облдержадміністрації розміщено три інформації відповідного змісту.

діалог

Зокрема, перед прямою телефонною лінією заступник голови ОДА Володимир Галищук отримав письмову заготовку, яку потім озвучив перед журналістами.

“Жителями Хмельниччини піднімались питання дотацій за утримання молодняку ВРХ. В свою чергу було оформлено бюджетне зобов’язання і основні кошти за 2012 рік станом на сьогодні вже надійшли. Що стосується звернень земельного характеру, то також в правових рамках їх вдалось вирішити”, – відзвітував посадовець.

Першому заступнику голови ОДА Вадиму Гаврішку довелося йти на обласне телебачення “Поділля-Центр” і розказувати про вирішення питань, які поступили на “Діалог з країною”. Загалом, подоляни надіслали Януковичу 176 звернень. Більша частина скарг (72) стосувалося питань соціального захисту населення (майже 41 % від загальної кількості); 15 – з питань охорони здоров’я (8,5 %).

гаврішко

А от з вирішенням питання жителя села Шибена Теофіпольського району Якова Домчука непощастило – йому слід зачекати до кінця року. Він попросив у Януковича матеріальної допомоги в розмірі 12 тис. грн. на лікування його сина, якому діагностовано гідроцефалію та потребує лікування в Трускавецькому реабілітаційному центрі ім. Козявкіна. На що перший заступник голови Теофіпольської райдержадміністрації Петро Вільшинський зауважив, що відповідна допомога буде виплачена в кінці цього року.

теофіполь

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.