Провладне ЗМІ Хмельниччини розпочало підготовку президентських виборів Януковича – ФОТО

На шпальтах Хмельницької обласної газети “Подільські вісті” (№№ 111-112 від 25 липня 2013 року), до співсзасновників якої входять облдержадміністрація і облрада, з’явилося інтерв’ю пропогандистського характеру “Політику Президента на місцях мають реалізовувати професіонали”.

піар

Провладне видання поспілкувалося з хмельницьким педагогом з багаторічним стажем Галиною Пасічник, яка майже у кожній відповіді не шкодувала бравих епітетів задля створення позитивного іміджу діючого Президента Віктора Януковича.

“Я веду до того, що окремі політичні сили роблять постійні спроби (інколи білими нитками шиті) подати у кривому дзеркалі образ нині діючого Президента України. Тому людям треба пояснювати (прочому людською мовою, від казенщими всі втомилися і не сприймають її), що і як робить Президент. А він (Янукович – ред.) робить справді багато. Це соціальні ініціативи, постійне підвищення пенсій і зарплат, реформування системи управління органів влади, розбудова громадянського суспільства і ще багато речей, які потрібні на шляху до євроінтеграції”, – говориться у публікації.

“Ми всі бачимо (хто, звісно, хоче бачити), що Віктор Янукович усіма своїми діями прагне, аби наша держава стала сильнішою… І багато моїх друзів та земляків, попри всі інсинуації, вірять Президенту. З-поміж них і  я… З мене була б хороша довірена особа на виборах Президента. Тож вважайте, що я також у команді Президента. Буде нас більше – буде більше довір’я”, – такими словами завершується інтерв’ю з хмельницьким педагогом.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. це якийсь маразм!

  2. і сміх і гріх

  3. А хто головний редактор там? Чи не брат Ядухи? Ніяк до старого пенька не доходить, що такі методи реклами вже не діють. Часи Кучми пройшли. Яскравий приклад цього – сумнозвісні оди Ядусі і Мацькову від “козаків Поділля”. Ефект буде різко негативний. Хоча ….
    Це ж Чемеровецький район. Там після всіх подачок Мацькова розпочалось зомбування людей. Передбачаю, що 191 округ дасть найбільший % Янику на виборах – 2015.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.