“Покращенням” наказано жити: провладне ЗМІ Хмельниччини взялося за піар Президента – ФОТО

У черговому номері Хмельницької обласної газети “Подільські вісті” ( №№ 119-120 від 8 серпня), у свізасновники якої входить облдержадміністрація та облрада, перша сторінка повністю присвячена підсумкам телевізійного проекту “Діалог з країною”.

Дві публікації “До влади за допомогою” і “Жінка звернулася й переконалася: слову Президента можна вірити” в один голос популяризують діяльність першої особи країни. За приклад узяли багатодітну матір з Білогірського району, яка звернулася через проект “Діалог з країною” до Президента Януковича з проханням про відзначення її почесним званням “Мати-героїня”.

газета

“Ми не знаємо достеменно, що, кому і як сказав Віктор Федорович, але питання вирішилося блискавично. І вже невдовзі Антоніна Степанівна Клімчук отримала нагрудний знак “Мати-героїня” та належну грошову винагороду. Ось так. Тепер вона вірить не тим, хто галасує, що він – за народ, а тим, хто доводить це на ділі. Вона вірить слову Президента”, – говориться у публікації.

Ці статті на передовиці мають ще й однотипну смислову текстівку. Мова йде про звіт вирішення проблем, з якими подоляни зверталися до Президента.

“Якщо повернутися до того діалогу Президента України з громадянами, то варто відзначити, що після цього спілкування по 33 зверненнях громадян області питання вирішені повністю, 22 звернення потребують додаткових дій заявників, 88 осіб отримали належне юридичне роз’яснення”, – пишуть “Подільські вісті”.

газета2

Як відомо, за останні тижні це не перший випадок піару Якуновича цим друкованим виданням. Наприкінці липня “Подільські вісті” надрукували інтерв’ю “Політику Президента на місцях мають реалізовувати професіонали”. Провладне видання поспілкувалося з хмельницьким педагогом з багаторічним стажем Галиною Пасічник, яка майже у кожній відповіді не шкодувала бравих епітетів задля створення позитивного іміджу діючого Президента Віктора Януковича.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Газетні оголошення містять більше правди про те, що відбувається в країні, чим газетні передовиці.
    ( Генрі Уорд Бічер )

  2. Я так і не зрозумів писанини про ту жінку, яка просила Януковича відзначити її почесним званням “Мати-героїня”. Вона ж не просила, щоб саме він її зробив матір’ю-героїнею. Там, мабуть, старався інший мужичок. То при чому тут Янек? Порядок присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” передбачено Законом України “Про державні нагороди України”. Указом ПУ (не Януковича) від 29.06.2001р. №476/2001 затверджено Положення про почесні звання України, зокрема, й про почесне звання “Мати-героїня”. Там чітко сказано: “почесне звання України “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених в установленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей”. Якщо всі ці вимоги виконано, то ще раз цікавлюся – до чого тут Янек. Може якийсь районний чиновник невчасно подав документи на присвоєння звання? То інша справа. Але піарити Президента, вдумайтесь, Президента великої держави за те, що він накрутив хвоста якомусь дрібному чиновничку в районі… Хіба це рівень Президента держави?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.