Давиденко оприлюднив листа хмельницьких педагогів, яких не влаштовує екс-директор НВК №10 (+відео Байдича)

Заступник Хмельнциького міського голови Григорій Давиденко оприлюднив листа педагогів хмельницького НВК №10, які незадоволені роботою їхнього колишнього керманича Святослава Ратушняка.

Цей документ посадовець продемонстував під час засідання гуманітарної комісії.

Зокрема, у листі говориться, що “соціально-психологічний клімат в педагогічному колективі НВК №10, особистісні взаємовідносини між вчителями, що виникли внаслідок липневих подій, несприятливі до конструктивної роботи та дозволяють сумніватися у готовності педагогів до продуктивної праці в новому навчальному році”.

лист-педагогів

На заміну Ратушняку підписанти пропонують призначити Віктора Грищука, який 18 років працює у цьому навчальному закладі.

За словами Г.Давиденка, свої автографи під листом поставили 40 вчителів НВК №10.

Крім цього, начальник управління освіти міськради Валерій Олійник пояснив, що уже екс-директор НВК №10 Святослав Ратушняк допустив фінансових втрат на суму 109,5 тис. грн. Замість оголошенння догони пан Олійник вибрав для Ратушняка інше покарання – розірвання контракту. Каже, що керувався рекомендаціями виконкому та умовами контракту (пункт 29).

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, на початку липня Управлінння освіти Хмельницької міськради звільнило 7 директорів шкіл. Наразі перепризначення відбулося лише у гімназії №2, де на посаду директора призначено Віктора Байдича.

Між іншим, пан Байдич сьогодні на засіданні гуманітарної комісії висловив міркування, що ротації в освіті – є нормальною практикою і це, на його думку, убезпечить директорів шкіл від “обростання мохом”.

[X6md4v3gSsY]

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Цей лист запущений в інформаційне середовище, щоб створити в хмельничан далеке від істини враження про розкол в колективі НВк № 10 щодо підтримки Ратушняка С.П.
    Аналіз цього листа можете прочитати на сторінці https://www.facebook.com/nvk10

  2. Григорій Михайлович, а де в листі написано, що вчителі не підтримують Ратушняка. Там такого немає. Значить Ви брехун!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.