Рядовим членам “Батьківщини” не подобається, що партію хочуть прибрати до рук окремі особи – думка

Депутат Хмельницької обласної ради ВО “Батьківщина” Валерій Мурза вважає, що рядовим членам “Батьківщини” не подобається, що партію хочуть прибрати до рук окремі особи.

Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежній громадській газеті”, яке вийде на початку серпня.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Нам, рядовим членам “Батьківщини”, не подобається, як партію хочуть прибрати до рук окремі особи. Ця політична сила — чи не єдина серед інших, де є структура і вертикаль. За звітністю подаємо, що нас на Хмельниччині понад 30 тисяч. Зрозуміло, що цю цифру потрібно ділити на три”, – сказав Мурза.

“Що має “Фронт Змін”? Як така партійна структура в області у них відсутня. На всеукраїнському рівні оголосили про об’єднання. Наскільки знаю, на засіданні партійного бюро ВО “Батьківщина” оприлюднили інформацію, що близько 40 членів “Фронту Змін” написали заяву про вступ до “Батьківщини”. То хто з ким об’єднується? Якби оголосили про влиття “Батьківщини” до “Фронту Змін”, повірте, тисячі бютівських членів перейшли до лав фронтовиків”, – продовжив бютівцеь.

Крім цього, В.Мурза припускає, що призначення Валерія Лескова на посаду виконувача обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина”, є тимчасовим.

“Я запитав Валерія Олександровича (Лескова – НГП) про подальшу його перспективу. Він відповів, що все залежатиме від ситуації. Щоправда, прихід до обласного бюро ВО “Батьківщина” Олександра Ксенжука і Лева Бірюка, який стоїть на позиціях “Фронту Змін” пов’язаний саме із захопленням бютівської організації. Тим більше, що в коментарях місцевим ЗМІ Сашко Ксенжук не приховував, що хоче стати керівником обласної “Батьківщини”, – наголосив Мурза.

Бютівець резюмував, що після призначення Олександра Ксенжука головою обласної організації ВО “Батьківщина” може відбутися загальний демарш керівників бютівських осердків.

“У “Фронту Змін” немає відповідних фахівців, які би тягнули партійну роботу. Завдячуючи бюрократичній системі (кооптації), вони і потрапляють до лав “Батьківщини”, – зауважив Мурза.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, 4 липня перший заступник голови партії ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення на посаду виконувача обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” депутата Хмельницької міськради Валерія Лескова.

Того ж дня народний депутат України від ВО “Батьківщина” Василь Кравчук єдиний з опозиції підтримав законопроект №2290а про внесення змін до Закону України ”Про Державний бюджет України на 2013 рік” (щодо реструктуризації бюджетної заборгованості).

Після цього голосування народний депутат від «Батьківщини» Арсен Аваков у Facebook повідомив, що Кравчука виключили із фракції “Батьківщина”. Він написав: “Виключили із фракції Кравчука за голосування всупереч рішенню фракції, у тому числі за сьогоднішні вексельні закони”.

А потім Турчинов звільнив Кравчука з посади голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Щось, здається, не так про Бірюка.
  А потім, Мурза – рядовий бютівець? Не вірю в його малозначимість

 2. так кто такой Мурза ноль… два слова в купу не сложит
  и к слову будет демарш найдутся партийные опытные кадры пусть не думают что их у Ксенжука нет…будут
  я просто это знаю

 3. Ким був пан Лєсков?- коли Лев Бірюк відстоював демократію в Хмельницькому?! Ні Мурза, ні Лєсков в підметки для Бірюка не годяться? Це зараз – коли вони мають свої фірми та капитал – вони нібито відстоюють демократію, а на разі бояться за свої фірми та свій бізнес!

 4. Валерій Мурза:-Работал мастером, испол-робом, за 1986-1991 гг. находился на комсомольской работе. Прошел путь от секретаря комитета комсомола до заведующего отделом Хмельницкого обкома ЛКСМ Украины. Работа в комсомоле помогла Валерию Григорьевичу освоиться в бизнес-структурах

 5. Валерій Лесков з 1991 року по 1995 рік навчався у Ленінградській Військовій Артилерійській академії.
  З 1994 року по 1996 рік – начальник артилерії полку м.Хмельницького.
  В 1995 році отримав звання підполковника, в 1996 році за особистим бажанням звільнений з лав Збройних Сил України.
  З 1996 року займався підприємницькою діяльністю.

 6. о, знов гризуться.
  оце буде партія однодумців, горлянки один одному перегризуть.
  а коли в 2015 році будуть місця в списках до міської ради продавати, то точно перегризуть. попкорн можна купляти вже.

 7. А Сашок? Большинство КИНУЛО ВО “Батьківщину” когда появился ФЗ. Кравчук тоже не подарок, взял и делает из себя обиженого. Нужно было опираться на актив, а не “свиту”. А киевские “вожачки” не з знают что делатся в душе рядовых членов и под предлогом объединения – сунут Сашка.

  • “Большинство” – большинство ФЗ, те кто возле Сашка. Они поставили на ФЗ, не получилось – снова в нормальную организацию прибежали и еще в лидеры рвутся. Чт ож вы ФЗ до такого рейтинга не подняли?????????

 8. А то, что Сашко не лидер видно не вооруженным глазом. Рейтинг, который есть у “Батьківщини”, он уже присвоил себе в результатах предыдущих выборов. Стыдно такое делать на первых шагах в новом коллективе.

 9. Бирюк нормальный авторитетный партиец и политики со стажем
  Лесков алкоголик со стажем…
  Ксенжук ещё зелён но научится ! не переживайте

 10. ЛЕСКОВ В.О.- ЄДИНА АДЕКВАТНА ЛЮДИНА У ВСІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ – ЄДИНА ЛЮДИНА, ХТО ЗМОЖЕ НАВЕСТИ ПОРЯДОК. НАРЕШТІ ЮВТ ПРИЙМАЮТЬСЯ АДЕКВАТНІ РІШЕННЯ

 11. САШКО СПІЙМАВ ОБЛИЗНЯ. НІЧОГО ЙОМУ НЕ СВІТИТЬ, ХІБА СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЯ, ЯКИЙ ЙОМУ ПОКАЖЕ ЙОГО ТАТО

 12. ЛЕСКОВ АДЕКВАТНА, А ГОЛОВНЕ ЗІБРАНА ТА ЧЕСНА ЛЮДИНА – ВІН ТОЙ ХТО ЗМОЖЕ ВІДНОВИТИ РОБОТУ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ. ВАСЯ 100% ТУШКА ЯК І БУДЖЕРАК, ХОЧА ЙЗАПЕРЕЧУЄ ОСТАННЄ. НЕХАЙ ПОМЕНЬШЕ В СВ СИДИТЬ З ТЕОФІПОЛЬСЬКИМИ “ДРУЗЯКАМИ”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.