Хмельницька ОДА звітує по “покращення” на дорогах регіону

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха зазначив, що на дорогах регіонального значення замінено 200 тисяч метрів квадратних покриття, що на 175% більше, ніж минулого року.

Про це губернатор сказав під час наради з головами та керівниками апаратів райдержадміністрацій, повідомляє прес-служба ОДА.

Також у чотири рази більше, а саме 15 тисяч тон асфальту, пішло на ямочний ремонт. З усіх джерел фінансування наразі на ремонт доріг комунальної власності краю надійшло більше 30 мільйонів гривень, освоєно більше третини.

“Прикро констатувати, але найгірша ситуація в Чемеровецькому, Деражнянському, Ярмолинецькому, Хмельницькому районах. Причина одна – не розроблена проектно-кошторисна документація, неправильній підбір виконавців, які мають освоїти кошти”, – зауважив Василь Ядуха.

Він наголосив на неприпустимості залучення до виконання будь-яких будівельних робіт, в тому числі в дорожньому господарстві, тих структур , які не мають матеріально-технічної бази.

“Тільки безвідповідальність керівника району чи міста може призвести до того, що кошти не будуть освоєні в повному обсязі. В Уряді запевнили, що буде проводитися поетапне фінансування. Відтак, вимагаю зробити усе можливе і неможливе, аби кошти були використані у повному обсязі”, – сказав голова адміністрації.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.