Лесков не виключає, що у фронтовика Беспалова будуть труднощі з отриманням членства ВО “Батьківщина”

Виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков не виключає, що члена політичної партії “Фронт Змін” Дмитра Беспалова будуть труднощі з отриманням членства ВО “Батьківщина”.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це він сказав журналістам під час сьогоднішньої прес-конференції.

“Ви не думайте, що на партійне бюро буде простим. Ми кожного депутата від “Фронту змін” запитаємо, у тому числі Беспалова за його коментарі. І ще не відомо, чи ми їх приймемо до лав “Батьківщини”. Нам важлива їхня позиція і особиста реалізація у партії ВО “Батьківщина”. Адже ми не роздаємо посад “на блюдичку”, – наголосив бютівський керманич.

В.Лесков додав, що деякі члени ФЗ не бажають об’єднуватися з “Батьківщиною”. А все – через проблеми із веденням бізнесу та тиском влади.

[nx2swTCS8cI]

Водночас В.Лесков заявив, що своїм обов’язком вважає завершити партійний об’єднавчий процес.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. Ви запитайле цього доблесного ЛЄСКОВА на які доходи він живе ? На зарплату секретаря, яку він будучи ним ( до того ж незаконно) отримував ( а це 8 000 грн !!!) ? чи за кошти приблуд депутатів, яким він “рішає” питання у Мелька ? Це ще хто кого не буде брати??? Хабарник Хмельниччини ЛЄСКОВ !

  2. ЦЕ як у 1937 – “Лесков великий політичний експерт”! А сам то він не хоче пройти таку политичну чистку чистку на вшивість!!!

  3. за останній тиждень вже реально надоїли цими новинами про склоки і розборки в середині Батьківщини.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.