Хмельницький “Майдан” створив президію та раду (Уточнено)

Хмельницьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації “Майдан” створило керівні органи – президію та раду.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив завідуючий відділом по роботі з депутатськими фракціями та громадськими організаціями обласної “Батьківщина” Олесь Вітряний.

До складу президії ГО “Майдан” увійшли керівники обласних партій “Батьківщини” Валерій Лесков, ВО “Свобода” Ігор Сабій, УДАР Олександр Корнійчук; обласного товариства поляків в Україні Франц Міцінський, ГО “Подільський центр “Гендерна рада” Тетяна Баєва, ГО “Батьківщина молода” Валерій Каспров.

Рада обласного “Майдану” нараховує 35 представників, переважно, це учасники обласного Комітету опору диктатурі (КОД).

“Головним завданням для нас залишається підтримка київського Майдану людьми, їх підвезенням, продуктами харчування та одягом. На місцевому рівні консолідація всіх проєвропейських опозиційних сил для євроінтеграції України та усунення від влади режиму Януковича, який вже втратив свою легітимність. Двері об’єднання “Майдан” залишаються відкритими для входження нових членів”, – наголосив пан Вітряний.

У прес-службі обласної “Батьківщини” уточнили, що склад президії та ради “Майдану” є попереднім і направлений до Києва на узгодження. Після різдвяних свят має відбутися офіційна реєстрація Хмельницького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації “Майдан”.

Як повідомляв НГП, 29 грудня минулого року під час Народного віче опозиція заявила про створення обласного відділення Всеукраїнської громадської організації “Майдан”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Тра було або партію створювати, або громадську організацію. А так, цей колгосп нічого не принесе Україні.

  2. Знову балачки,танці,та боротьба за корито – а конкретики – повний нуль – ніяких дій , ніякої конкретної роботи – одні балачки та папірці ….

  3. І ще. Якщо є рада, то нафіга створювати якусь президію? Навіть ВО Майдан її немає. Це, що, щоб бути трохи рівнішими серед рівних? І чого в раді “всього” 35 чоловік, а не 135, наприклад? Словом з цього роя не вийде ні …

  4. Сбор дерьма и дебилов!

  5. а шо по цьому поводу каже пан Івасик? А пан Івасик каже: Ги.

  6. Да, кандидатури хоть куди. ганьба!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.