На Хмельниччині немає фашистів – Управління СБУ

Управління СБУ в Хмельницькій області не знайшло підтвердження фактів або осіб, пов’язаних з пропагандою фашизму.

Таку відповідь від хмельницьких есбеушників отримав народний депутат України (ВО “Батьківщина”) Геннадій Москаль, пише “Главком”.

«Повідомляємо, що згідно з Великою актуальною політичною енциклопедією (видана під загальною редакцією А.Белякова та О.Матвейчева) фашизм (італ. Fascismo, от fascio – пучок, зв’язка, об’єднання) – це загальна назва соціально-політичних рухів, ідеологій та державних режимів правоекстремістського спрямування, які відрізняє войовничий расизм, ксенофобія стосовно “чужих” національних і соціальних груп, шовінізм, котрий переходить у геноцид, містичний вождізм, культ тоталітарної держави та ін. У більш вузькому значенні, фашизм – ідейно- політична течія в Італії 1920-40-х рр., започаткована Б.Муссоліні.

В Управлінні СБ України у Хмельницькій області відсутня інформація про діяльність на території регіону об’єднань осіб або окремих громадян, які б пропагували ідеї, що підпадають під вищевказане політологічне визначення. Випадків вчинення в області проявів фашистського характеру не було», – йдеться у відповіді на депутатське звернення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.