Бютівець Кравчук в числі підписантів, котрі поскаржилися Юлі на Яценюка – Документ

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” і народний депутат України Василь Кравчук увійшов до числа 12 керівників обласних бютівських організацій, котрі написали Юлії Тимошенко листа, в якому звинувачують Арсенія Яценюка та його праву руку Миколу Мартиненка у небажанні боротись за звільнення екс-прем’єра, появі «тушок», намаганні захопити партію «Батьківщина».

Про це політик сам повідомив “Незалежному громадському порталі”.

Він пояснив, причиною долучитися до підписантів став майбутній партійний з’їзд, на якому бютівці прийматимуть до своїх лав членів Фронту змін, котрі, у свою чергу, повинні саморозпуститися.

“Я хочу, щоб наше об’єднання пройшло правильно демократично із збереженням ВО “Батьківщина”. Цим листом ми просто радилися з нашим лідером Юлією Володимирівною (Тимошенко – НГП), як далі нам бути”, – сказав В.Кравчук.

Як пише видання “Тиждень”, конфлікт між «старими бютівцями» з «Батьківщини» та їхніми нинішніми партнерами з «Фронту змін» набирає обертів. Біло-сердечні закидають «фронтовикам» в особі Арсенія Яценюка та його найближчого соратника Миколи Мартиненка, нездатність організувати нормальну роботу фракції, появу в її лавах численних «тушок», абсолютну кулуарність ухвалення стратегічних і тактичних рішень, небажання боротись за звільнення Тимошенко та її повернення до активного політичного життя, фактичне відсторонення «старої гвардії» від управління фракцією, явний програш внутрішньоопозиційної конкуренції УДАРу та «Свободі» та багато іншого.

Незадовго до об’єднавчого з’їзду «Батьківщини», на якому має остаточно оформитись лідерство «Фронту змін», значна частина старих соратників Тимошенко зважилась на сміливий крок: вони надіслали екс-прем’єрці листа, в якому детально описали гнітючу ситуацію, що склалася у фракції та партії, вказали на винуватців – Яценюка та Мартиненка, та спитали у Тимошенко поради, як діяти далі.

51b16f4b1fdd1

51b16f5367e5e

51b16f5bc6392

51b16f630d6aa

51b16f6a56777

51b16f72602c0

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. “12 керівників обласних бютівських організацій, котрі написали Юлії Тимошенко листа, в якому звинувачують Арсенія Яценюка та його праву руку Миколу Мартиненка у небажанні боротись за звільнення екс-прем’єра, появі «тушок», намаганні захопити партію «Батьківщина” – Хіба це не правда ? Кролік Сеня мркви нехотів їсти яку Дурнєв йому давав, ось і мозгами “поїхав”.

  2. А ти що друг Дурнєва, що обізнаний про такі подробиці?

  3. Гарантій того, що Ю.В. звільнять до 2015 року, не має. А якщо президентом буде Яценюк, Кличко то вона вийде на волю відразу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.