Депутат Симчишин розкритикував хмельницького мера через дороги

Депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин жорстко розкритикував міського голову Сергія Мельника за стан доріг у місті Хмельницькому, повідомляє прес-служба міської організації ВО “Свобода”.

На думку О.Симчишина, жахливі дороги є загрозою для безпеки як автомобілістів та пасажирів, так і пішоходів.

 

«У Хмельницькому на дорогу щороку виділяється все більше коштів, а дороги стають тільки гіршими.  Навіть ділянка дороги по вулиці Кам’янецькій від зупинки «Пам’яті Героїв» до вулиці Інститутської, де освоїли понад 4 мільйони гривень і якою всіляко вихвалялися, має ями і вибоїни. А після ремонту не минуло навіть 3 років. Чого варте дорожнє покриття на Новому мості по вулиці Грушевського?А Зарічанська, Чорновола, Хотовицького, Курчатова, і це не кажучи про вулиці у віддалених мікрорайонах. В людей накопилося чимало питань. Хто в місті повинен відповідати за стан доріг? За якість виконаних робіт? Чому після ремонту після першої ж зими дорожнє покриття сходить разом із снігом? Кожна яма чи вибоїна повинна мати персональну відповідальність. І я переконаний, що персонально відповідальні особи – це Мельник і Ядуха. Кожна негативна емоція, яку в різний спосіб висловлюють водії авто чи їх пасажири мають конкретних адресатів. У місті це міська влада», – сказав він.

 

Свободівець також розповів, що фракція «Свободи» розпочинає акцію «Який мер, такі і дороги!» і буде збирати фото-, та відео стану доріг у місті, аби передати всю базу міському голові. Акція також буде стосуватися питань надання широкого розголосу та прозорості у питаннях освоєння коштів на капітальний та поточний ремонт доріг в місті за останні 5 років, а також звітності відповідальних осіб.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Кожна негативна емоція, яку в різний спосіб висловлюють водії авто чи їх пасажири мають конкретних адресатів. У місті це міська влада»

  люди, що їдуть за кермом матюкаються щодня

 2. Дороги в Хмельницькому не в тинду, ходова вбивається на раз.

 3. Звинувачуйте, Звинувачуйте, Звинувачуйте- ось що є найлегшою та найефективнішою зброєю.

  Сашку Симчишину треба вивчити досвід Свободівської влади в Тернополі, де “найкращий” стан доріг та пропонувати в нас.

  Саме головне що у Тернополі жах повний з дорогами, але щось жодного слова критики партійців-свободівців там не має. З цього висновок: двулічіє та популізм, аби рецтинг підняти.

  • Мешкаю в Хмельницькому, так. Але Не хочу щоб тут змінювалося шило на мило. Тому беру це як конкретний приклад Тернопіль. Там спритні хлопці також критикували мера за дороги, ями, жовтую фарбою їх обводили, і на цьому рейтинг собі зробили, до влади прийшли. де результат? Де порядок наведе. Стало ще гірше. Люблю своє місто, не хочу такого повторення тут.

   • Я був в Тернополі літом, місто сподобалося, особливо Набережна над озером, дуже гарно, а в нас Набережна жахлива. Сміття нема, чисто, багато людей, схожих на туристів. Перед Свободою Тернопіль був самим грязним містом, яке я бачив, зараз чисто. В рейтингах міст, що найшвидше розвиваються Тернопіль на перших позиціях, по привабливості в лідерах. Це мої враження. Кілька років тому Тернопіль і близько не стояв поруч з Хмельницьким, зараз вже догнав, а десь і перегнав.

 4. Та шо ти заладив з тим Тернольом якийсь не здоровий інтерес. Ти що там живеш? Я в Хмельницькому живу, по хмельницьких дорогах ходову вбиваю, мене Тернополь не цікавить, хай там тернопольські з тим розбираються.

 5. В хмельницьку голова оПРний бютівець –дороги вбиті! в Тернополі-Свободівець–дороги ще гірші.Отже справа не партіях а в дорогах.

  • Справа в тому що ніхто якісно не робить, гроші розкрадають, асфальт, щебінь, бітум розкрадають, а контролю нема

 6. на зарічанській яма на ямі. робіть щось.

 7. Таких ям на дорогах в місті ще не було.

 8. сама класна вулиця – це Нижньоберегова, йохохо.
  ще в Ружичні вулиці красота, рови на півметра.
  який мер такі дороги

 9. Существенной недоработкой городской власти является отсутствие настоящего бизнес климата в городе. Такое ощущение что это чиновничий бизнес климат. Все вроде бы делается, круглые столы, презентации, декларации, но по большому счету для галочки.Не хватает практического бизнес- понимания и видения стратегического инвестиционного будущего города.То что чиновники декларируют, и организовывают не является той пищей для бизнесмена- инвестора. Восприятие бизнесмена и чиновника разное.

  Как мне кажется вот тут надо нажать,добавить, где то и критикнуть слегка. Так что может Вам, депутатам стоит обратить внимание и на эту важнейшую состовляющею жизни города.

 10. імхо, Мельника пора мінять. запитаєте на кого? на того кого виберуть люди. Але мера тре іншого. Треба як Президента, два терміни і відпочивати. Досить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.