Податківці «вимкнули світло» хмельницькому «електрику» через борги

Податкові міліціонери Хмельницького стали на заваді псевдогосподарнику, який, аби не сплачувати податки до казни держави, вирішив штучно довести власне підприємство до банкрутства.

Про це повідомляє прес-служба державної податкової служби в області.

Задля здійснення кримінальної оборудки правопорушник укладав завідомо програшні для фірми угоди на реалізацію майна та договори комісії на придбання товарів з іншим підконтрольним йому товариством. Обидва підприємства, що займались виробництвом та продажем електрообладнання, саме в особі вже загаданого підприємця і мали спільного засновника та директора.

Правоохоронці встановили, що за одним із договорів комісії перше підприємство отримало від свого «партнера» передоплату у розмірі двох мільйонів гривень на поставку обладнання, втім виконати свої зобов’язання за вкрай невигідною угодою не змогло, а відтак – залізло у борги.

Аби повернути кошти, «компаньйони» уклали додатковий договір, за яким боржник зобовязувався у визначений термін частково відшкодувати збитки «партнеру» у розмірі 350 тисяч гривень. Проте і цього разу «електрик» знову дав фінансового маху, не перерахувавши офіційно обумовлену суму. Це, власне, й стало приводом для позову до суду про визнання підприємства банкрутом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.