Хмельницька облрада просять ВР і Кабмін розв’язати проблемні питання в галузі АПК, “бо будуть збої у роботі”

Депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Верховної Ради і Кабміну з проханням вирішити проблемні питання в галузі агропромислового розвитку.

За це проголосувала більшість на сесії облради.

Обранці заявили, що аграрії області занепокоєні тим, що у Державному бюджеті на 2013 рік у порівнянні з минулим роком, суттєво зменшено фінансування, а в деяких статтях взагалі відсутні видатки за бюджетними програмами.

“Тому у нинішньому році аграрний ринок приречений на збої в роботі, оскільки закладених у державному бюджеті грошей не вистачить, щоб реалізувати заплановані проекти в агропромисловому комплексі”, – йдеться у тексті звернення.

Депутати Хмельницької ради вимагають зберегти фінансування АПК за бюджетними програмами на рівні 2008 року і насамперед забезпечити компенсацію відсоткової ставки за перехідними кредитами; 30% компенсацію за придбання техніки; дотацію на ВРХ і свині; дотацію на посіви сільськогосподарських культур; продовжити мораторій на продаж землі до 2020 року; обтяжувати сільгоспвиробників додатковими податками та зборами, зокрема такими як 1% збір на розвиток сільських територій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.