У Хмельницькому на акцію “Вставай, Україно!” опозиціонери планують зібрати не менше 5 тис. людей

У Хмельницькому на акцію “Вставай, Україно!” опозиціонери планують зібрати не менше 4-5 тис. людей.

Про це у коментарі НГП повідомила заступниця голови обласної організації ВО “Батьківщина” Руслана Подольська.

Вона не уточнила дату цього заходу, оскільки на учорашній день зі столиці не надходило відповідних дериктив.

“Терміни проведення не визначені. Проте досвід попередніх політичних акцій говорить: коли на майдан у Хмельницькому виходить Об’єднана опозиція, спостерігається велелюдна підтримка людей. Прогнозуємо на  акцію “Вставай, Україно!” зібрати не  менше 4-5 тисяч осіб”, – наголосила  Р.Подольська.

Нагадаємо, що у березні опозиція оголосила про початок загальнонаціональної акції протесту “Вставай, Україно!”.

Протягом найближчих місяців марші й мітинги в рамках акції пройдуть у всіх обласних центрах, а завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві.

Перша акція протесту відбулась минулого четвера у Вінниці, на наступний день вона пройшла в Ужгороді, у минулу суботу — у Львові. Цього тижня опозиціонери працюють у межах парламенту. Тоді продовжать протести в інших містах.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 14

 1. хрен соберут, разве что пособирают с районов

 2. а хто такі ОО? на що вони здалі? не підуть люди за них.
  в Хмельницькому людей зібрати може ПР через адміністартивний ресурс
  і Свобода,
  Ще базарники.
  Більше ніхто

  • Так так Свобода коли звозить з районів людей то жах дивитися, ассоціальні елементі повністю.

 3. а хто така Руслана Подольська?

 4. ЯКБИ ТАКІ ДІЇ РЕАЛЬНО ЗМІНИЛИ ЩОСЬ НА КРАЩЕ, В ЦІЙ ГНИЛІЙ КРАЇНІ! Еххх якби…

 5. Я прийду на таку акцію

 6. Відповідаю всім, кому дорога Україна: Руслана Подольська – продажна пархата жидівка (її мати досі живе в Ізраїлі).А партія – то є такий жидівський гешефт для Русі: на дурних (за її словами) українцях бабло заробляти! Не вірте жидівці, люди! Тільки Свобода принесе Україні волю! Слава Україні!

  • ой, да вы еще недостаточно информированы! Руслана – это агент израильской разведки МОССАД, прошла обучение на спецбазе в пустыне Негев. Свободно разговаривает на 9 иностанных языках, включая идиш и иврит. В Хмельницкий внедрена 25 лет тому специальным распоряжением президента Израиля Ариэля Шарона. Ей поставлена задача найти единомышленников и прокопать туннель от Меджибожа до Тель Авива с заходом на Умань. Если не верите – езжайте в Меджибож, там уже начали копать.

 7. Та нормальна Руслана жіночка, та і взагалі гарненька та розумна , і Свобода рейтинг піднімає швидкими темпами , так що все буде гаразд , навіщо ображати , влада не вічна , скоро все буде пучком , і Риги підуть швидкими темпами , та не підуть а побіжать зашпоркуючись , боячись покарання за награбоване при владі …народ в нас терплячий , але коли вже достануть до ручки , тоді зрівняють все з землею , кожному зайде і ригу і комуністу …

 8. короче: реги вже сцють через цю акцію, пишуть брєд

 9. Я прийду на акцію протесту “Вставай Україна!”.

 10. Слава Україні!!! Я ось читаю ваші коментарі та не можу ні одного з Вас зрозуміти!!!! Хто за що і за когого…..!!!!! Люди!!!- Держава у нас одна, єдина! Усі ці так звані лідери, прагнуть влади і все!!! Згадайте – Нам краще стало жити після помаранчевих??!!!!! Нам зараз добре?? А че буде краще з новими лідерами?? Наша сила лише у нас лише у єдності!! Приклад Вам Іспанія, Греція, Італія, а сьогодні і Кіпр!!!! Наші так звані лідери що при влади, що при опозиції – прагнуть одного ———– ВЛАДИ!!!!!!Влади над НАРОДОМ!!!!!!! Прозрійте нарешті !! Адже обирати владу має право тільки народ!!P.S(КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ) P.P.S(рік випуску- 1994)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.