Висикопосадовці Ядухи їдуть на оглядини до Кувейту. На кону експорт продуктів харчування?

У грудні делегація Хмельницької області на чолі заступників голови облдержадміністрації Леонід Гураль і Лілії Бернадської відвідають Кувейт.

Як повідомляє прес-служба ОДА, заплановано, що в рамках візиту відбудеться ряд зустрічей із керівництвом уряду країни представниками бізнесових кіл, в ході яких відбудеться презентація Хмельниччини.

До речі, основою економіки Кувейту є нафтовидобувна та нафтопереробна промисловості. Ці галузі приносять 92 % національного доходу.

Окрім нафти, країна має значні запаси природного газу.

Нагадаємо, що раніше глава Хмельницької ОДА Василь Ядуха на засіданні колегії ОДА повідомив, що Кувейт хоче купувати продукти харчування у Хмельницькій області.

“Кувейт зацікавився можливостям Хмельницької області як експортера продуктів харчування. Адже ця країна страждає від браку товарів і готова сьогодні розглянути наші пропозиції”, – сказав тоді він.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. ВИЙТИ на пікетування до стін митниці та облдержадміністрації працівників Рівненського льонокомбінату змусив той факт, що через системне підвищення митної вартості сировини (причому без вагомих на те підстав), яку імпортують для підприємства з різних країн світу, призвело до збитковості всього виробництва. А на підприємстві буквально днями вже готували до запуску три фарбувальні машини. «Завдяки імпорту дешевшої сировини нам останнім часом удавалося стримувати невиправданий ріст цін на українському текстильному ринку, — розповів керівник комбінату Олег Червонюк. — Тепер же, коли нам доводиться сплачувати ще 30 відсотків митної вартості, виробництво стає повністю збитковим. Лише за останню поставку бавовняної пряжі ми переплатили майже 14 тисяч доларів! Відтак три сотні працівників льонокомбінату можуть незабаром залишитися без роботи»

  2. А ця делегація повезе із собою бочечку КВАШЕНИХ ОГІРКІВ, які вже давно мали поставляти в Кувейт?! Та й на дорогу огірки – Бернадській, а розсіл – Гуралю на запивон. Бо він деколи з будуна таке плете, як стара баба ногами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.