У Хмельницькому свободівці вимагають у мерії заборонити розважальні вечірки та стриптиз-шоу в нічних клубах

У Хмельницькому в День Пам’яти жертв Голодомору міська організація ВО “Свобода” вимагає у мерії заборонити розважальні вечірки та стриптиз-шоу в нічних клубах.

Відповідний лист за підписом голови Хмельницької міської «Свободи», депутата міської ради Віталія Діденка учора адресовано міському голові Сергію Мельнику.

“24 листопада, у День пам’яти жертв Голодомору 1932–1933 років, у нічних клубах міста Хмельницького «Шторм», «Токіо», «Vannilla Sky», «Moda bar», та ін., заплановано розважальні вечірки. Наприклад, “Sex в большом городе + жіночий стриптиз” в нічному клубі «СВ». Керівництво даних закладів не зупинилося перед тим, що саме цього дня в Україні і в багатьох інших країнах світу поминають мільйони невинно убієнних комуністичним режимом українців”, – говориться у листі до мерії.

Також свободівці закликають місцеву владу розглянути питання про повне обмеження режиму роботи цих закладів до 24-ї години з 2013 року.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. жах просто, мільйони загиблих а кабаки гуляють. Модабар – співласник депутат Шевченко, СВ – співласник колишній депутат Вікарчук. Оце свідомість і повага до історії.

 2. Згоден. У цей день можна заборонити, але треба було раніше це узгодити, а не в останній день.
  А от взагалі обмежити роботу до 24-ї години міг тільки повний ідіот запропонувати. Без образ.

  • Хмельницька міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” вимагає заборонити розважальні вечірки та стриптиз-шоу в нічних клубах міста 24 листопада – в День пам’яти жертв Голодомору.
   У випадку невиконання цього розпорядження розглянути питання про обмеження режиму роботи цих закладів до 24-ї години з 2013 року.

 3. пока заполнишь, коментарий писать не хочется!

 4. А что,этому сранью”свободовцу”больше нечем заниматься?Пусть работают,а не воняют!

 5. Настоящая работа с результатом таких электоральных деведентов не приносит, а вот “повонять” и тут “недалекий” лекторат потдержит

  • 10 мільйонів загинуло від Голодомору, може там були твої родичі друзі твоїх родичів. Про які дивіденти і який електорат ти говориш. Є елементарні речі поваги до своїх предків і вшанування їхньої пам’яті.

 6. секретар ЦК КП (б) У Мендель Маркович Хатаевич у 1933 році згадував:
  “Жестокая борьба ведется между крестьянами и нашей властью. Это борьба насмерть. Этот год был решающей проверкой нашей силы и прочности. Понадобился голод, чтобы показать им, кто здесь хозяин. Это стоило миллионов жизней, но мы выиграли войну”.

 7. стільки жовчі у вас, що аж страшно стає за долю нашої нації. зрозумієте Голодомором вбивали нас як націю. Ми вижили і повинні все це зло памятати, а людей яких вбили шанувати Гріх в цей день гулянки влаштовувати. Гріх перед пам’яттю і Всевишнім.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.