На Хмельниччині підписано Меморандум щодо створення першого в Україні енергетичного кластеру

На Хмельниччині підписано Меморандум між представниками науки, влади, промислових підприємств, енергозберігаючих і енергогенеруючих компаній щодо створення першого в Україні енергетичного кластеру.

Про це повідомили  у прес-службі облдержадміністрації.

На думку голови ОДА Василя Ядухи, Меморандум дасть можливість об’єднати всі зусилля стосовно розвитку альтернативних видів джерел енергії і звичайно економії енергетичних ресурсів.

“Це для нас надзвичайно важливо. Вважаю, що у нас є достатньо фахівців і серйозних кадрів, щоб об’єднувати ці всі ідеї і втілювати їх на практиці. Я особисто вніс пропозицію, щоби наші провідні вузи технічного спрямування ввели додаткові професії на відповідних факультетах, з тим щоби прив’язати знання наших випускників до виробництва”, – зазначив очільник області.

Губернатор заявив, що Хмельниччина активно працює в напрямку альтернативних видів опалення, особливо в створенні когенераційних установок, гідроелектростанцій, сонячних електростанцій, переходу бюджетних організацій на твердопаливні котли та інше, заощаджуючи при цьому великі кошти.
Зокрема, 16 когенераційних установок, які введено в експлуатацію, вже дали економію бюджетних коштів більше 12 мільйонів гривень, пояснив В.Ядуха.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.