Корпорація «Сварог Вест Груп» ввела в експлуатацію насіннєвий завод у селі Лотівка Шепетівського району Хмельницької області – найбільший у Західній Україні.
Під час відкриття заводу голова правління корпорації Андрій Гордійчук зазначив, що насіннєвий завод займатиметься очисткою, калібруванням, протруєнням та фасуванням насіння зернових, круп’яних і бобових культур.
«Для корпорації «Сварог Вест Груп» будівництво власного насіннєвого заводу – це стратегічно важливий крок, оскільки якість насіння є одним з основних чинників, що впливає на врожайність сільськогосподарський культур. Таким чином ми плануємо збільшити рентабельність нашої врожайності на 10-15%», – зазначив він.
У коментарі директор насіннєвого заводу Володимир Степанчук розповів, що потужність заводу становить 15 тонн насіння за годину. На заводі вироблятиметься високоякісне насіння класу «еліта», 1-3 репродукцій. Він зазначив, що виробництво всього насіннєвого матеріалу буде вестись під постійним контролем агрономів та технологів насіннєвого господарства корпорації, які пройшли відповідні навчання у датських фахівців на українських насіннєвих заводах.
«Весь технологічний процес буде автоматизований. Крім того, на заводі працюватиме лабораторія, яка слідкуватиме за якістю насіння при вході і виході. Якість нашого насіння відповідатиме усім європейським стандартам», – сказав він.
Загальна сума інвестицій становить 36 млн грн. Завод побудований на базі насіннєвого господарства, яке входить у склад корпорації «Лотівка Еліт». Насіннєвий завод зведено на базі побудованої два роки тому сушарки американського виробництва Benelux та обладнаний висококласним устаткуванням фірми Cimbria (Данія). Партнером з постачання обладнання для протруєння насіння виступила компанія Syngenta — одна з провідних у світі компаній у даній галузі.
Довідка НГП. Корпорація «Сварог Вест Груп», створена в 2003 році — провідна аграрна компанія, що здійснює свою діяльність у Хмельницькій та Чернівецькій областях. Основні напрямки роботи підприємств корпорації: рослинництво: вирощування зернових, олійних і технічних культур; молочне і м`ясне тваринництво; садівництво та овочівництво; зберігання продукції (сучасні зерно-, овоче- та фруктосховища); сучасні МТС.
Схожі матеріали:
- Чи потрібно Хмельницькому стільки торгових центрів?
- Агенцію створили. Розвиток не пішов
- На сьогодні обсяг прямих інвестицій в економіку Хмельниччини з розрахунку на одну особу склав майже 130 доларів
- У Кам’янці-Подільському презентували паспорт інвестиційної привабливості міста
- За рік на Хмельниччині прямі іноземні інвестиції скоротилися на 13,4%