Ядуха хоче, щоби всі брали приклад з бізнесмена-мажоритарника Гереги

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха закликав представників великого бізнесу брати приклад з власника мережі будівельних гіпермаркетів “Епіцентр” і водночас кандидата у народні депутати у 192 виборчому окрузі Олександр Герегу.

Про це керівник області заявив на колегії ОДА.

Є такий Герега Олександр Володимирович, який мав всі можливості і будує в Городку сучасний спортивний комплекс, де відбуватимуться різні чемпіонати України. Я прийняв для себе рішення: хіба в області мало таких корпорацій, які б взяли зобов’язання протягом двох-трьох років звести подібні об’єкти задля розвитку Хмельниччини? Чому б не побудувати, до прикладу, в Ярмоленцях невеликий спортивний комплекс, аби забрати дітей з вулиць, – наголосив очільник краю.

В.Ядуха доручив профільному заступнику Леоніду Гуралю сформувати списики потенційних забудовників соціальної сфери регіону.

“Ми зберемо всі зацікавлених осіб у Городку і нехай керівник “Епіцентру” (Герега – НГП) розповість, з якою метою будує спорткомплекс”, – зазначив голова ОДА.

Як повідомляв НГП, у Городку спорткомплекс складатиметься з трьох окремих блоків різної поверховості зведуть на місці покинутого спортивного майданчику. На площі понад 2300 кв. м розмістяться: триповерховий спортивно-тренувальний блок, в якому будуть тренувальні зали для боксу і боротьби (на 2-му і 3-му по верхах), командні роздягальні із санвузлами та душові, тренерські кімнати, сауни, службові примі-щення, вбиральні, ліфти та ін.

У другому блоці буде розташовано універсальний одноповерховий спортзал для проведення змагань та тренувань з міні-футболу, баскетболу, волейболу з одночасним перебуванням у ньому 700 глядачів.

До залу буде примикати 4-поверховий блок гуртожитку, на першому поверсі якого передбачено розташування вестибюлю та їдальні на 60 місць. Окрім того, розмістяться дво- і тримісні кімнати на 100 осіб.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Шановний авторе! Перед розміщенням своїх матеріалів на сайті, будь ласка, вичитуйте їх та виправляйте граматичні помилки. До прикладу, смт Ярмолинці пишеться через літеру “и”, і далі по тексту… Бажаю Вам творчих успіхів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.