Нардепи від Хмельниччини дружно підтримали продовження земельного мораторію Нардепи від Хмельниччини дружно підтримали продовження земельного мораторію

Верховна Рада схвалила продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року. Законопроект №9355-5 підтримав 231 народний депутат. Від Хмельницької… Далі »

“Шепетівка енергоінвест” програла суд і має повернути громаді майновий комплекс теплових мереж “Шепетівка енергоінвест” програла суд і має повернути громаді майновий комплекс теплових мереж

Сьогодні, 20 грудня Північно-Західний апеляційний господарський суд (Рівне) розглянув справу у відкритому судовому засіданні за позовом товариства з обмеженою відповідальністю… Далі »

Хмельницька ОДА знайшла 10 тис. грн для сім’ї полоненого моряка з Шепетівки Хмельницька ОДА знайшла 10 тис. грн для сім’ї полоненого моряка з Шепетівки

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий надав 10 тис. грн одноразової матеріальної допомоги Андрію Цибізову з Шепетівки. Про це сказано у розпорядженні… Далі »

Хмельницький готовий ввести в межі міста мікрорайон “Грузевиця-2” Хмельницький готовий ввести в межі міста мікрорайон “Грузевиця-2”

Виконавчий комітет Хмельницької міськради візьме до відома електронну петицію щодо включення в межі міста Хмельницького житлового масиву «Грузевиця-2» Чорноострівської селищної… Далі »

Дві громади з Хмельниччини стали переможцями конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» Дві громади з Хмельниччини стали переможцями конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Дві громади з Хмельниччини увійшли до переліку переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», повідомляє Хмельницька ОДА. У категорії «Інклюзивність регіонального… Далі »