“Шепетівка енергоінвест” програла суд і має повернути громаді майновий комплекс теплових мереж

Сьогодні, 20 грудня Північно-Західний апеляційний господарський суд (Рівне) розглянув справу у відкритому судовому засіданні за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Шепетівка Енергоінвест” до Шепетівської міської ради про скасування рішення XXVIII (позачергової) сесії Шепетівської міської ради VII скликання №1 від 06 листопада 2017 року “Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна”.

Як повідомляє прес-служба міськради, суд постановив – рішення Господарського суду Хмельницької області від 24 вересня 2018 року у справі № 924/461/18 – залишити без змін, апеляційну скаргу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» — без задоволення.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття.

За інформацією місцевої газети “День за днем”, ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» апе­лю­вало у су­ді тим, що місь­ка ра­да, при розір­ванні до­го­во­ру кон­це­сії, ма­ла це рі­шен­ня чи то по­го­ди­ти, чи то от­ри­ма­ти щось у Ан­ти­мо­но­поль­но­му ко­мі­те­ті.

Суд­дів ціка­ви­ло, яким чи­ном все та­ки ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» мав от­ри­ма­ти но­мі­на­ції. По­зи­вач заз­на­чи­ла, що в них бу­ли від­по­від­ні до­го­во­ри з НАК «Наф­то­га­зом».

Від­по­ві­дач внес­ла ре­мар­ку що­до то­го, чо­му зрос­ла за­бор­го­ва­ність за газ у кон­це­сі­оне­ра. Мо­ва зай­шла, що у пла­тіж­ках спо­жи­ва­чам бу­ли вка­за­ні рек­ві­зи­ти ра­хун­ків не зі спе­ці­аль­ним ре­жи­мом ви­ко­рис­тання.

“Піс­ля фак­тично­го от­ри­ман­ня рі­шен­ня су­ду на ру­ки, в нас вже ство­ре­на ко­мі­сія з прийому-пе­ре­да­чі май­на. Від­по­від­но до цього ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» зо­бов’яза­но зі сво­го бо­ку вис­та­ви­ти сво­го пред­став­ни­ка в цю ко­мі­сію. І ми ма­ємо почати про­це­ду­ру прийому-пе­ре­да­чі май­на. Во­ни ма­ють пра­во на по­даль­шу ка­са­цію, але це не зу­пи­няє дію рі­шен­ня апеляцій­но­го су­ду”, – прокоментував рішення мер Шепетівки Михайло Полодюк.

Як писав НГП,  протягом осені 2018 року ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест», яке подає централізоване теплопостачання у Шепетівці, не взмозі було погасити мільйонні борги перед “НАфтогазом” і тому не отримувало номінації газ.

На початку грудня НАК «Нафтогаз України» уклала договір та надала номінації на газ ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Надання номінацій стало можливим після укладення договору та приведення рівня оплати ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до 78% – рівня, передбаченого постановою КМУ від 14.11.2018 р. №942 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. № 217 і від 19 жовтня 2018 р. № 867».

Наразі борг тепловиробника становить 51,5 млн грн, з яких 8,9 млн грн – штрафні санкції.

Довідково. 24 вересня 2018 року Господарський суд Хмельницької області прийняв рішення відмовити у задоволенні позовної заяви ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до Шепетівської міської ради про скасування рішення XXVIII (позачергової) сесії Шепетівської міської ради VII скликання №1 від 6 листопада 2017 року «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна».

Згадане рішення прийняте міською радою у зв’язку із неналежним виконанням ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» істотних умов договору концесії від 2 грудня 2011 року, а саме — надання населенню міста Шепетівки послуг з теплопостачання відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, так як шепетівчани не отримали тепла у своїх домівках не лише у жовтні, а й у листопаді 2017 року.

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не виконало рішення виконкому Шепетівської міської ради про порядок опалювального сезону від 10 жовтня 2017 року, 12 жовтня 2017 року, 19 жовтня 2017 року та рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 3 листопада 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.