Колишній головний еколог Хмельниччини, якого звільнили під час лікарняного, відсудив 85 тис. грн Колишній головний еколог Хмельниччини, якого звільнили під час лікарняного, відсудив 85 тис. грн

Колишній директор департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук виграв суд в облдержадміністрації та “екологічного” департаменту зі стягнення… Далі »

Хмельницька облрада перенесла на наступний рік “приватизаційний список” Хмельницька облрада перенесла на наступний рік “приватизаційний список”

Хмельницька обласна рада зняла з розгляду чергової сесії питання затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають… Далі »

Хмельницькі правоохоронці видворили за межі країни “кримінального авторитета” з Грузії Хмельницькі правоохоронці видворили за межі країни “кримінального авторитета” з Грузії

Хмельницькі правоохоронці видворили за межі країни «кримінального авторитета», громадянина Грузії на прізвисько «Арчі», який відбув в Україні покарання за розбій… Далі »

В адковата, “погорівшого” на вимаганні грошей у хмельницького судді, примусово відбируть слину на експертизу В адковата, “погорівшого” на вимаганні грошей у хмельницького судді, примусово відбируть слину на експертизу

Ярмолинецький районний суд надав дозвіл слідчим Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області на примусове відбирання біологічних зразків (клітин епітелію ротової порожнини слини)… Далі »

У Хмельницькому цієї суботи обмежать рух по вулиці Прибузькій У Хмельницькому цієї суботи обмежать рух по вулиці Прибузькій

У Хмельницькому, 22 грудня, на вулиці Прибузька відбудеться передсвятковий сільськогосподарський ярмарок. У зв’язку з цим, патрульна поліція інформує, що з… Далі »

Цього року основними торгівельними партнерами Хмельниччини стали Польща, Росія та ОАЄ. Цього року основними торгівельними партнерами Хмельниччини стали Польща, Росія та ОАЄ.

На початок грудня цього року підприємства Хмельниччини відвантажили на експорт 987 тонн різного краму, що на третину більше, ніж у… Далі »

За місяць у Хмельницькому зареєстрували майже півтори сотні нових авто За місяць у Хмельницькому зареєстрували майже півтори сотні нових авто

У листопаді в Хмельницькому та області зареєстрували 140 нових автомобілів, на які витратили 4 мільйони доларів США. Минулого місяця у… Далі »