На Хмельниччині розгорнуто 142 стаціонарних пункта обігріву – Перелік На Хмельниччині розгорнуто 142 стаціонарних пункта обігріву – Перелік

На Хмельниччині розгорнуто 142 стаціонарних пункта обігріву. Як повідомляє прес-служба ОДА, пункти працюють на територіях, лікарень, залізничних станцій, амбулаторій сімейної медицини,… Далі »

Уряд оновив перспективний план формування територій громад Хмельницької області Уряд оновив перспективний план формування територій громад Хмельницької області

Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Про це сказано у розпорядженні КМУ від 21 листопада… Далі »

З житлових будинків Хмельницького приберуть державні лотереї? З житлових будинків Хмельницького приберуть державні лотереї?

Виконком Хмельницької міськради рекомендуватиме суб’єктам підприємницької діяльності, які одержали право на проведення державних лотерей, обмежити розташування пунктів розповсюдження державних лотерей… Далі »

Хмельничани у відкритому доступі можуть дізнатись куди і на що місцева влада спрямовує фінансовий ресурс Хмельничани у відкритому доступі можуть дізнатись куди і на що місцева влада спрямовує фінансовий ресурс

Інформація по всіх місцевих бюджетах України відтепер розміщена у відкритому доступі, повідомила Українська правда з посиланням на публікацію ДУ “Відкриті… Далі »