Хмельничани у відкритому доступі можуть дізнатись куди і на що місцева влада спрямовує фінансовий ресурс

Інформація по всіх місцевих бюджетах України відтепер розміщена у відкритому доступі, повідомила Українська правда з посиланням на публікацію ДУ “Відкриті Публічні Фінанси” у Facebook.

“На державному порталі Open Budget Міністерства фінансів України ми оприлюднили інформацію по всіх місцевих бюджетах України”, – повідомляє установа.

На сайті можна вибрати населений пункт та досліджувати, як формується його бюджет: скільки у ньому власних надходжень, а скільки дотується державою та іншими місцевими бюджетами. Також є можливість перевіряти витрати – куди і на що місцева влада спрямовує фінансовий ресурс.

Державну Установу “Відкриті Публічні Фінанси” було створено Міністерством Фінансів для розробки та адміністрування інформаційно-аналітичної системи “Прозорий бюджет”.

Як формується бюджет м. Хмельницький можна дізнатись за посиланням https://openbudget.gov.ua/local-budget/22201100000/info

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Покажіть надходження від ялинкового базару.
    З кожного місця 9 тис. грн. В яку кишеню підуть: власну чи міський бюджет ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.