З житлових будинків Хмельницького приберуть державні лотереї?

Виконком Хмельницької міськради рекомендуватиме суб’єктам підприємницької діяльності, які одержали право на проведення державних лотерей, обмежити розташування пунктів розповсюдження державних лотерей в житлових будинках міста.

Про це свідчить відповідний проект рішення.

Окремо у проекті рішення виконкому прописано, що хмельницький відділ поліції пройдеться по мікрорайонах міста і проінформує підприємницької діяльності стосовно обмежень розташування цих державних лотерей в житлових будинках.

Таким чином, міська влада відреагувала на електронну петицію щодо заборони розташування державних лотерей (ігрових автоматів) в житлових будинках.

“Послугами подібних закладів, як правило, користується не «найкращий» контингент населення. Такі заклади працюють цілодобово, а їх відвідувачі часто перебувають в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, чим створюють загрозу мешканцям будинків в яких розташовані. Особливо в зимовий період, коли рано темніє, страшно проходити біля подібних закладів, а іноді щоб зайти у власний двір немає іншого варіанту”, – зазначено у тексті е-петиції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Вже давно пора “пройтись” та закрити генделики. Проснулись члени виконкому ?

  2. А що ж робить” наша” поліція? Чому так вперто не помічає “підпільних” гральних закладів, діяльність яких заборонена законодавством? Адже згідно класифікації ВООЗ ігроманія прирівняна до наркоманії. Чому немає кримінальної відповідальності за незаконне заняття цим дуже прибутковим “бізнесом”, який приносить горе в сім”ї українців? А,можливо, в Кончі-Заспі функціонують подібні “розважальні” заклади? НА жаль дуже багато запитань. А чи відповість хто? Можливо депутати?

  3. 29013 м.Хмельницький, вул.Камянецька, 50 гостинно просить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.