Уряд оновив перспективний план формування територій громад Хмельницької області

Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Про це сказано у розпорядженні КМУ від 21 листопада №901.

Зазначеними змінами уточнено склад Білогірської, Ямпільської, Волочиської, Городоцької, Сатанівської, Ізяславської, Слобідсько-Кульчієвецької, Новоушицької, Полонської, Славутської, Нетішинської, Старокостянтинівської, Розсошанської та Чемеровецької громад.

Перспективний план формування територій громад Хмельницької області доповнено Кам’янець-Подільською, Довжоцькою, Орининською, Крупецькою, Улашанівською, Копистинською, Шаровечківською, Хмельницькою та Ярмолинецькою громадами.

Внаслідок внесення змін територія області буде повністю охоплена перспективним планом.

Станом на 1 грудня 2018 року на Хмельниччині утворено 42 об’єднаних територіальних громад, площа яких 11,18 тис. кв.км (54,1% площі області), увійшли 767 населених пунктів з населенням 505,028 тис. осіб (40% від населення області, 333 базові ради).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Буде “повний гаплик”.Хтось би запитав у мешканців , як добре їм стало жити?

  2. В ОТГ добре стало. Появились кошти, багато поробили чого і не планували. Бувші сільські голови оббріхують реформу, бо від кормушки відірвали. Нащо так.

  3. скоро лошари відчують всю радість від позбавлення їх спільної власності і як нею управлятимуть нові голови…але лошари ще в щось там вірять…для прикладу ватро показати одне з глухих приєднаних сіл і радість в ньому від приєднання

  4. Правильно, що об’єднують. Зменшать районних керівників. Їх занадто багато.

  5. Щось не зменшується керівників в районах,а збільшується їх в отг,прийшли такі ,що не знають що їм робити( крім власних зарплат і премій).

  6. Чого . В селі поовели воду, повісили фонарі на стовпи, раньше ніхто навіть не думав шо на стовпах можуть фонарі висіти. Засфальтували дорогу навіть з тротуаром. Чого раньше не робили, зараз зробили. Гарніше стало дуже.

  7. Зайдіть в Е—декларування своїх голів ,зарплата яка?А ще секретаря,головного бухгалтера,помножте на 12 місяців та плюс нарахування на зарплату.Ось де ваші дороги,водогони.Поставили в радах телевізори,холодильники,мікрохвильовки,бо ж нудно,не має ,що робити.Всі свята відспівають,навіщо щось міняти

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.