В адковата, “погорівшого” на вимаганні грошей у хмельницького судді, примусово відбируть слину на експертизу

Ярмолинецький районний суд надав дозвіл слідчим Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області на примусове відбирання біологічних зразків (клітин епітелію ротової порожнини слини) у керівника ТОВ «Юридична компанія «Норма права» Олександра Сподаренка, якого підозрюють у вимаганні 52 тис. грн у судді Хмельницького міськрайонного суду Олександра Трембача.

Про це сказано в ухвалі суду від 5 грудня.

У слідства виникла необхідність відібрати слину для проведення судово-біологічної експертизи. Також правоохоронці після фіксування вимагання коштів у судді провели обшуку у помешканні адвоката, де виявили 11 патронів калібру 9 мм до нарізної вогнепальної зброї «Parabellum» і відкриття за цим фактом кримінального провадження за ч.1 ст.263 КК України (“Незаконне зберігання зброї”).

Підозрюваний Споадаренко в судовому засіданні щодо задоволення клопотання заперечив і пояснив, що він вмотивовано відмовився від добровільної здачі біологічних зразків, оскільки в межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 КК України йому підозра не оголошувалася. Зазначене клопотання суперечить вимогам ч. 1 ст. 223; ч. 1 ст. 242 КПК України. Також зазначив, що його не допитували і в якості свідка.

Натомість слідчий суддя критично оцінила доводи підозрюваного, пояснивши, що чинним КПК України не передбачено заборону примусового відібрання біологічних зразків у особи, якій не повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а також, яку не допитували в якості свідка.

Як писав НГП,  23 серпня цього року керівнику і засновнику ТОВ «Юридична компанія «Норма Права» Олександру Сподаренка оголошено підозру за ч.3 ст.369-2 КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Нехай ще сперму в нього провірять.

  2. Також нехай кал візьмуть на аналізи .

  3. Яке значення має ця експертиза, до вимагання хабара?

  4. Мабудь Луценко цим закусує

  5. А може Сподаренко, плював в того суддю Трембача, коли вимагав гроші?

  6. Цирк, тай годі.

  7. Таких адвокатів-рішал у нас розвелось чимало. Приходить пора відповідати за свої понти.

  8. Цікаво він продовжує адвокатити до цього часу ?

  9. А хто йому заборонить? Знаходяться ідіоти й звертаються до цього “захисника” за “правовою допомогою”.

  10. Слушне запитання: Яке значення мала ця експертиза, до вимагання хабара? Та ніякого! Але суддівська заказуха хабарника Трембача мала бути відпрацьована. Станом на сьогодні (я цікавився) ця дивовижна експертиза разом з патронами і фейковим провадженням “канула в лєту”. Власне як і інші висмоктані з пальця обвинувачення. Але своєї мети Трембач досі не досяг, адже досі петляє від співбесіди у ВККС, а ті досі продовжують чекати на нього в Києві. Шоу маст гоу он!..)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.