Колишній головний еколог Хмельниччини, якого звільнили під час лікарняного, відсудив 85 тис. грн

Колишній директор департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук виграв суд в облдержадміністрації та “екологічного” департаменту зі стягнення допомоги з тимчасової непрацездатності та моральної шкоди.

Про це свідчить рішення Хмельницького міськрайонного суду від 3 грудня.

У матеріалах справи зазначено, що з 21 серпня 2017 року до 10 січня 2018 року екс-посадовець перебував на лікарняному. За цей час тодішній голова ОДА Олександр Корнійчук ліквідував департамент екології (розпорядження від 20 вересня) і звільнив самого пана Вавринчука.

При цьому, сума невиплаченої допомоги з тимчасової непрацездатності колишньому директору департаменту екології  становила 65 тис. грн.

“Внаслідок протиправної невиплати позивачу протягом восьми місяців належної та гарантованої законом допомоги з тимчасової непрацездатності порушений звичайний життєвий ритм позивача та його сім’ї. Внаслідок цього йому завдана моральна шкода, яку він оцінює в розмірі 20 тис. грн”, – зазначено в судовому рішенні.

У підсумку суд повність задовольнив позов звільненого екс-посадовця Вавринчука.

Як писав НГП, еколог Вавринчук уже програв два суди. Вінницький апеляційний адміністративний суд погодився з висновками суду першої інстанції, що голова обласної державної адміністрації визначає структуру місцевих державних адміністрацій і може утворювати структурні підрозділи, в тому числі і такі, що не зазначені в рекомендаційному переліку (постанова Кабміну №606 від 18 квітня 2012 року – НГП), в межах бюджетних асигнувань, виділених для утримання відповідної місцевої державної адміністрації.

Наразі справу розглядає Касаційний адміністративний суд.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Які в нього досягнення на екологічному фронті ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.