Дві громади з Хмельниччини стали переможцями конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Дві громади з Хмельниччини увійшли до переліку переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», повідомляє Хмельницька ОДА.

У категорії «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку»  у номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» дипломом ІІ ступеня  нагороджена Дунаєвецька міська рада об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району Хмельницької області «Разом розвиваємо громаду».

Дипломом «Спеціальна відзнака»  у номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» нагороджена  Летичівська селищна рада об’єднаної територіальної громади Летичівського району Хмельницької області «Впровадження Бюджету участі Летичівської об’єднаної територіальної громади».

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» започаткований Мінрегіоном навесні 2014 року за методологією Ради Європи. Конкурс не містить фінансової складової, він надає можливість органам місцевого самоврядування оцінити свою діяльність, стан розвитку своєї громади у порівнянні з іншими, набути нові знання, обмінятися досвідом та здобути публічне визнання свого успіху. Його мета — відбір, відзначення та поширення кращих практик соціально-економічного розвитку територій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.